„Labai džiaugiuosi, kad jūsų bus tiek daug, tačiau iš anksto siūlau pagalvoti, kaip atvyksite į koncertą, nes automobilių statymas prie stadiono gan problematiškas – vietų tam beveik nėra. Todėl prašau kauniečių išvis vykti be automobilių, o tie, kurie atvažiuos iš kitų miestų, statykite juos kažkur atokiau. Atvažiuokite anksčiau, pasilikite laiko rezervą. Nesigadinkite sau nuotaikos ir negaiškite laiko veltui“, – sako E. Dragūnas.

Tam, kad paprasčiau patektumėte į stadioną, yra skelbiamas vietos planas, per kuriuos įėjimus bus leidžiami žmonės su stovimais bilietais, kur bus VIP įėjimas.

Planas skelbiamas „SEL“ feisbuko paskyroje:

„Vilniečių patogumui vyks net papildomas traukinys, kuris po šou, pirmą valandą nakties, pajudės iš Kauno į Vilnių. Tai taip pat puiki proga nesukti sau galvos dėl automobilio statymo“, – sako E. Dragūnas.

Taip pat Selas sako, kad į stadioną apsaugos darbuotojai neįleis neblaivių, agresyviai nusiteikusių žmonių.

„Į šou susirinks ir šeimos su vaikais, todėl būkime vieni kitiems draugiški, nekelkime problemų. Norime, kad koncertas paliktų tik pačius geriausius įspūdžius bei prisiminimus, tad nekenkime sau ir netrukdykime vieni kitiems mėgautis tuo, ką kūriau ir dėl ko stengiausi tiek ilgai. Labai jūsų visų lauksiu, turėsime tikrai gerą laiką kartu, tą jums pažadu“, – sakė E. Dragūnas.

Tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje.

Bilietus į šou Kaune platina Bilietai.lt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją