„Dainuosiu žymiuosius Mefistofelio kupletus „Vien tik auksas valdo mus“ iš Charles Gounod operos „Faustas“. Mefistofelio personažas man nėra artimas, tačiau jis suteikia galimybę pasiųsti žiūrovui dramos autoriaus J. W. von Goethe‘s žinutę apie mūsų pasaulyje ir žmogaus prigimtyje kerojantį dviveidiškumą. Ši tema ypač aktuali mūsų laikais. Kviečiu dar kartą įsigilinti į garsiąją frazę ir užtvirtinti ją kaip neiginį – ne „vien tik auksas valdo mus“, – tvirtina gala koncerte dainuosiantis solistas Almas Švilpa.

Kristian Benedikt / Foto: Olesios Kasabovos

„Koncerte dainuosiu Tevjė dainą „Jei turtingas būčiau“ iš Jerry Bocko miuziklo „Smuikininkas ant stogo“. Pienininkas Tevjė – itin spalvingas personažas, jo pasisakymus galima cituoti kaip liaudies išmintį – išgirdai ir įstringa ilgam. Be to, ją galima ir praktiškai pritaikyti. Miuzikle skambančios Tevjė dainos artimos ir aktualios visų kartų žmonėms. Tai laikui nepavaldi muzika, ne vieną dešimtmetį žavinti muzikinio teatro gerbėjus, tačiau kaskart suskambanti naujai, tarsi pirmą kartą“, – pastebi solistas Mindaugas Rojus.

Kaip rašoma spaudos pranešime, publikos balsavimui Klaipėdos festivalio „Facebook“ paskyroje pateikti trys kūriniai: Pietro Mascagni intermeco iš operos „Kaimo garbė“, Eduardo Balsio daina „Žuvėdra“ iš operos „Kelionė į Tilžę“ ir Jacques‘o Offenbacho kankanas iš operetės „Orfėjas pragare“. Daugiausiai balsų surinkęs kūrinys bus įtrauktas į koncerto programą. Nugalėtojas paaiškės jau netrukus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės