Šiame vaizdo klipe „Imagine Dragons“ rodė Novogrigorjevkos kaimą Mykolajivo srityje, kurį penkis mėnesius buvo okupavusi Rusija, ir pasakojo istoriją apie 14 metų paauglį Sašą, kuris neteko savo namų, bet išgyveno, slėpdamasis nuo apšaudymų slėptuvėje. Dabar grupė, esanti UNITED24 ambasadoriais, padeda atstatyti jaunojo ukrainiečio namus, rašo apostrophe.ua.

Vaikinas atvyko į Lenkiją, kad pasirodytų vienos garsiausių pasaulio grupių koncerte. Tai buvo pirmoji Sašos kelionė į užsienį. Tarp muzikos kūrinių Danas Reynoldsas pakvietė ukrainietį ateiti ant scenos.
„Žmonės kovoja už laisvę, žmonės kovoja už savo namus, žmonės kovoja už savo šalį. Žmonės kovoja už savo miestus, kaimus. Noriu pakviesti į sceną Sašą, kuris šiandien yra čia“, – kalbėjo grupės „Imagine Dragons“ vokalistas.


Varšuvos scenoje Danas Reynoldsas ir „Crushed“ vaizdo klipo režisierius Ty Arnoldas kartu su Oleksandru Zgurskiu iškėlė Ukrainos vėliavą, kurioje buvo pavaizduotas Ukrainos lėšų rinkimo platformos logotipas.

UNITED24 paskyroje „Instagram“ buvo parodytas šios akimirkos vaizdo įrašas. Teigiama, kad eidamas į sceną, Saša labai jaudinosi. Tačiau kai kartu su Danu ir Ty laikė vėliavą, jo širdyje jau buvo ramu.

Vaizdo klipą „Crushed“ grupė išleido šių metų gegužę. T. Arnoldas Sašą sutiko keliaudamas po Ukrainą. Režisierius su humanitarine pagalba buvo atvykęs į berniuko gimtąjį kaimą, kurį sugriovė rusų okupantai.

Paauglys sakė iš pradžių atsisakęs pasiūlymo filmuotis vaizdo klipe, bet paskui suprato, kad tokiu būdu gali atkreipti dėmesį į savo gyvenvietę ir sugriautus namus.

D. Reynoldsas Ukrainą palaiko nuo pat pirmųjų Rusijos invazijos dienų. Praėjusių metų birželį per „Imagine Dragons“ koncertą Prahoje dainininkas taip pat buvo iškėlęs Ukrainos vėliavą.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją