Vos sugrįžusi į Lietuvą Monika Liu davė pirmą interviu. Jo metu atlikėja teigė, kad kelionė buvo ilga, bet energijos nestinga.

„Smagu grįžti, bet ir ten buvo labai gera“, – šypsojosi atlikėja.

Monika Liu prisipažino mananti, kad viskas konkurse vyko taip, kaip ir turėjo vykti, ji džiaugiasi Ukrianos pergale ir, kad pavyko patekti į finalą.

„O finale man nebuvo svarbi vieta, savo tikslą pateisinau su kaupu“, – šypsojosi atlikėja.

Po finalo Lietuvos atstovė teigė nebendravusi su nugalėtojais „Kalush Orchestra“, tačiau su grupe jai teko daug kalbėti iki balų paskelbimo.

„Pergalė jiems buvo labai svarbi, mane šiandien apėmė keisti jausmai, vakar buvo šventė, o tas kontekstas, iš kurio buvo jie – visiškai kitoks“, – sakė Monika Liu sutikta oro uoste.

Monika pasakojo pripratusi konkurso metu nuolat būti su žmonėmis, todėl paklausta, ko labiausiai pasiilgs, ji sakė, kad tai bus bendravimas su daugybe žmonių.

„Delegacija „Eurovizijoje“ man buvo tarsi šeima, su jais daugiausiai teko bendrauti, kol kas nekalbėjau net su savo artimaisiais. Daug kalbėjomės su „Kalush Orchestra“, armėne, švede Cornelia Jacobs, mes visą laiką buvome kartu“, – sakė Monika Liu.

Po konkurso pirmiausia, ką atlikėja planuoja daryti – pailsėti.

„Džiaugiuosi, kad „Eurovizija“ man praėjo lengvai, neturėjau jokių lūkesčių, man tai buvo viena maloniausių patirčių“, – šypsojosi moteris.

Paklausta, kaip vertina tai, jog Ukraina Monikai neskyrė balų konkurso metu, atlikėja sakė to nė kiek nesureikšminanti.

„Aš gaunu labai daug žinučių, bet man absoliučiai tai jokio skirtumo neturi, man svarbu, kad žiūrovai įvertino aukštai, aš net planuoju parašyti socialinėje erdvėje, kad tikrai nereikia pykti ant ukrainiečių, tai visiškai nesvarbu“, – sakė Monika Liu.

Tiesa, ateityje Monika Liu pasakojo neplanuojanti dalyvauti „Eurovizijoje“.

Delfi primena, kad Moniką Liu finalo metu lydėjo magiškas skaičius: balandžio 14-ąją dieną ji pasirodė 14-uoju numeriu ir užėmė 14-ąją vietą.

„Aš esu labai laiminga. Mano tikslas buvo patekti į finalą. Patekau. Ačiū visiems. Aš esu labai laiminga ir ačiū Dievui, kad laimėjo Ukraina“, – kartojo Monika Liu.

Ar kitais metais Moniką Liu išvysime nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose?

„Ne. Reikia vieną kartą gyvenime. Tada tu tai patiri ypatingai, nes tai – ypatinga patirtis“, – tikino pašnekovė.

Ne paslaptis, kad begalę žiūrovų sužavėjo ne tik Lietuvos atstovės daina, bet ir elegantiškas įvaizdis. Dailią suknelę atlikėja žada gerbėjams rodyti būdama scenoje.

O pirmas dalykas, kurį Monika nori padaryti, grįžusi į Lietuvą, yra kokybiškai pailsėti.

„Išsimiegoti pagaliau. Bet iš tiesų labai noriu sutikti visus lietuvius žmones, kurie mane palaikė, noriu dainuoti, noriu koncertų, noriu dainuoti daugiau savo dainų, nei dainavau iki dabar“, – šypsojosi atlikėja.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)