Pildoma.

BBC praneša, kad 27-erių muzikos žvaigždė laikosi gerai.

„Operacija praėjo gerai. Jis buvo gerai pasiruošęs, Salvadoras jaunas žmogus, jis suprato, kokio sudėtingumo tai operacija“, – sakė chirurgas Miguelis Abecasis.

Operacija įvyko penktadienį.

Prieš operaciją dainininkas gydytojui „palinkėjo sėkmės“.

Dabar atsigavimas po operacijos užtruks, tačiau chirurgas sako, kad jei viskas klosis taip, kaip tikimąsi, S. Sobralis galės gyventi įprastą gyvenimą.

Į Lisabonos ligoninę Salvadoras buvo paguldytas dar rugsėjo pradžioje.

Rugsėjo 26-ąją užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog Salvadoro būklė – kritinė. Dainininkas buvo prižiūrimas intensyvios terapijos skyriuje, laukė donoro širdies. Jo būklė buvo apibūdinama kaip „stabili, tačiau kritinė“.

„Tai lenktynės su laiku“, – vietiniam laikraščiui „Correio da Manha“ teigė Salvadoro šeima. Nuo platesnių komentarų apie Salvadoro būklę šeima susilakė.

Dėl pablogėjusios sveikatos Salvadoras privalėjo atšaukti suplanuotus koncertus. Paskutinį kartą jis ant scenos lipo rugsėjo aštuntąją.

Apie atšaukiamus koncertus feisbuke pranešęs atlikėjas paliko ir šypsena palydėtą žinutę, jog jis nesako „Viso gero“, jis sako „Labas“.

Širdies liga sirgęs Salvadoras negalėjo palikti jį prižiūrinčios medikų komandos ilgiau nei dviem savaitėms, tad pirmose „Eurovizijos“ repeticijose gegužės mėnesį vietoje Salvadoro dainavo jo sesuo.

Jis pats į Kijevą, kur šįmet vyko „eurovizinės“ kovos, atvyko tik prieš pat oficialų „Eurovizijos“ atidarymą, sekmadienio vakarą.

Iš pradžių Salvadoras norėjo gyvybei pavojų keliančią ligą laikyti paslaptyje, tačiau po pasirodymo Portugalijos nacionaliniame finale jam prireikė skubios operacijos, kurios metu buvo tvarkomos dvi išvaržos.

Netikėta šlovė „Eurovizijoje“

Į sceną Sobralis užlipo visai neseniai, pajutęs, kad trauka muzikai didesnė nei jo pasirinktas psichologo kelias. Į „eurovizines“ atrankas savo šalyje jis atėjo būdamas niekam nežinomas.

2016-aisiais S. Sobralis išleido pirmąjį albumą, deja, populiarumo jis nesulaukė. „Niekam tai nerūpėjo. Mano dainų negrojo per radiją, tada aš atėjau į šį konkursą ir mane pradėjo žinoti. Esu dėkingas už tai“, – kalbėjo S. Sobralis po pergalės „Eurovizijoje“.

Nuoširdžiu pasirodymu šimtus tūkstančių „Eurovizijos“ gerbėjų sužavėjęs Salvadoras toks buvo ne tik scenoje, bet ir kalbėdamas su žiniasklaida.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės