aA
Praėjusį šeštadienį įvyko paskutinė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų laidos transliacija, po kurios paaiškėjo dar 6 dalyviai, kurie pateko į konkurso pusfinalį. Dviejuose pusfinaliuose – 24 dainos, o tiesioginės pusfinalių transliacijos vyks vasario 9 ir 16 dienomis. Po pusfinalių paaiškės, kurie pasirodymai pateks į „Eurovizijos“ finalą vasario 23 dieną.
Eurovizijos atrankų pusfinalio dalyviai
© DELFI montažas

Prisiminkite visus pusfinalių dalyvius:

„MaNNazz“

Po pirmosios „Eurovizijos“ atrankos grupė „MaNNazz“ tapo lyderiais – susumavus komisijos ir žiūrovų balsus ir buvo pirmoje vietoje. Grupės daina „Blind Bird“ (m. aut. K. Kielaitė – Sienkievič ir D. Zalieckas, ž. aut. K. Kielaitė – Sienkievič) – apie gamtos išsaugojimą, norą paversti pasaulį švaresniu, o joje skamba ir vokalinės perkusijos – beatbox – partija.

Migloko

Dainininkė Migloko pirmojoje atrankoje uždainavo lietuviškai – atliko kūrinį „Rožės“ (m. ir ž. aut. A. Bieliauskas ir Loko). Komisija Migloko skyrė aukščiausią įvertinimą ir sakė, kad didžiausia atlikėjos stiprybė – išskirtinumas ir kitoniškumas.

Aldegunda

Amerikoje gyvenusi lietuvių atlikėja Aldegunda, kuri sudainavo jausmingą savo kūrybos kūrinį „I Want Your Love“. Scenoje atlikėja surengė tikrą spektaklį – pasirodymo metu sėdėjo ant aukštos kėdės, vėliau ėmė šokti, o teatrališkumą dar labiau sustiprino įspūdingas apšvietimas.

„Twosome“

Grupę „Twosome“ „Eurovizijos“ žiūrovai atsimena ir iš 2018-ųjų atrankos, o šiemet jie vėl dalyvauja su nuotaikinga daina „1000“ (m. ir ž. aut. P. Šinkūnas ir J. Stanislovaitis). Grupė dainuoja apie tai, kad muzikoje už žodžius daug svarbesnis jausmas.

„Glossarium“

Roko grupė „Glossarium“ „Eurovizijos“ scenoje užkūrė tikrą ugnį – atliko dainą „Anyone“ (m. aut. T. Kaminskas ir L. Gubanovas, ž. aut. S. Šivickas). Komisijos nariams pasirodymas labai patiko – jie gyrė netikėtą sprendimą konkurse dalyvauti su sunkiojo roko kūriniu ir gitaros solo partiją.

Šarūnas Mačiulis

Vyriausias konkurso dalyvis, legendinės lietuvių muzikos grupės „Poliarizuoti stiklai“ vokalistas ir lyderis Šarūnas Mačiulis atliko savo kūrybos dainą „Traukinys“. Dainininkas susilaukė itin didelio žiūrovų palaikymo – pirmoje atrankoje žiūrovai jam skyrė trečiąją vietą.

Edgaras Lubys

Antrosios atrankos lyderiu tapo Edgaras Lubys, atlikęs savo kūrybos dainą „To The Sky“. Dainininkas scenoje buvo ne vienas – jam padėjo grupė muzikantų.

Emilija Gogolytė

Atlikėja Emilija Gogolytė pristatė dainą „Riddle“ (m. ir ž. aut. S. Sangfelt, I. Curnow ir I. R. Alexandrow). Komisija dainininkei skyrė ketvirtąją, o žiūrovai – antrąją vietą.

Justina Budaitė-Junà

Junà sudainavo kūrinį „Strength of A Woman“ (m. aut. D. Montvydas ir G. Valickas-Echoes, ž. aut. Glenda „Gizzle“ Proby), kuriame kalbama apie stiprią ir nepriklausomą moterį. Komisija atlikėją įvardijo kaip antrosios atrankos lyderę ir negailėjo komplimentų vokalui.

Lukas Bartaška

Lukas Bartaška „Eurovizijos“ atrankoje atliko kūrinį „River of Hope“ (m. aut. L. Bartaška ir G. Misiūnas ž. aut. L. Bartaška). Atlikėjo daina – džiazo kūrinys, todėl skambėjo šiai muzikai būdingi instrumentai.

„Original Copy“

Grupė „Original copy“ konkurse atliko dainą „Power of Sounds“ (m. ir ž. aut. I. Ščerbinskaitė). Komisijos nariai grupę gyrė už energingumą ir linksmumą, o žiūrovams pasirodymas taip pat paliko įspūdį – publika skyrė ketvirtąją vietą antrojoje atrankoje.

Paola Hart

Paola Hart atliko dainą „I'll Be Alright“ (m. aut. Saxtone, ž. aut. Paola Hart), kurioje dainuoja apie ilgesį ir meilę. Atlikėja prisipažino, kad ši daina jau labai asmeniška – ją parašė netekusi artimo žmogaus. „Eurovizijos“ scenoje ji ne tik dainavo, bet ir pasirodymą papildė šokio judesiais.

Jurijus Veklenko

Jurijus atrankoje pristatė dainą „Run With The Lions“ (m. ir ž. aut. A. Hicklin, E. Lumiere ir P. Loriano), sulaukė didžiulio palaikymo ir tapo laidos lyderiu – tiek komisija, tiek žiūrovai jam trečiojoje atrankoje skyrė pirmąją vietą.

Monika Marija

„Eurovizijos“ atrankoje Monika Marija dalyvauja su dviem kūriniais – „Criminal“ (m. ir ž. aut. B. Janson, M. M. Paulauskaitė, Th. Karlsson ir M. Moin) ir „Light On“ (m. ir ž. aut. R. Suter, Monika Marija, M. Wiik ir G. Eriksson). Abi dainos, įkvėptos asmeninių dainininkės patirčių, žiūrovų ir komisijos sprendimu pateko į konkurso pusfinalį.

Jurgis Did & Erica Jennings

Jurgis Did & Erica Jennings sudainavo nuotaikingą savo kūrybos dainą „Sing!“. Dainuoti kartu pora pakvietė ir visą publiką. Ir E. Jennings, ir J. Didžiulis jau dalyvavo didžiojoje „Eurovizijoje“, todėl komisija gyrė poros profesionalumą ir patirtį.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Grupė sudainavo nuotaikingą kūrinį lietuvių kalba „Mažulė“ (m. ir ž. aut. M. Enčius). Nors iš pavadinimo galima spręsti kitaip, dainą grupės nariai skyrė automobiliui. Scenoje grupė surengė tikrą šou – pasirodymą pagyvino linksma choreografija.

Henry & Tommy Modric

Po tokiu slapyvardžiu slepiasi ne kartą „Eurovizijos“ komisijos kėdėje sėdėjęs Tomas Sinickis, kuris, kartu su Henriku Piktuižiu, šįkart atliko savo kūrybos dainą „Neverpart“. Duetas portalui LRT.lt sakė, kad jų kūrinys „Neverpart“ yra apie vienybę. Jį puikiai įvertino televizijos žiūrovai – skyrė antrąją vietą.

Soliaris&ForeignSouls

Soliaris&ForeignSouls sudainavo kūrinį „Song of my life“ (m. aut. V. Alechnovicius ir A. Daunys, ž. aut. A. Minalga ir A. Bagdzevičius). Scenoje repo partiją atlikęs grupės narys taip pat atliko akrobatinių triukų.

„Saulės kliošas“

Ir pernai atrankoje dalyvavusi grupė „Saulės kliošas“ atliko dainą „Laiko mašina“ (m. aut. A. Mačiulskas, L. Šarkinas ir J. Starinskaitė, ž. aut. L.Šarkinas ir J.Starinskaitė). Komisiją grupė sužavėjo tuo, kad dainavo lietuviškai ir profesionalumu.

Živilė Gedvilaitė

Živilė Gedvilaitė atliko kūrinį „Learn from your love“ (m. ir ž. aut. A. Timgren ir A. Mullarkey). Ž. Gedvilaitė – ne naujokė atrankose, ji konkurse taip pat dalyvavo pernai. Šiemet komisija žavėjosi dainininkės vokaliniais sugebėjimais.

Alen Chicoo

Alen Chicco atliko dainą „Your Cure“ (m. aut. F. Venckus ir T. Alenčikas, ž. aut. T. Alenčikas). Atlikėjas scenoje buvo ne vienas – kartu su juo šoko šokėjas, kuris iš pradžių sėdėjo neįgaliojo vėžimėlyje, o vėliau iš jo pakilo. Komisijai patiko dainininko išskirtinumas ir ekstravagancija.

Cheri

Cheri sudainavo kūrinį „Again“ (m. ir ž. aut. Cheri ir V. Puzyriov). Komisijai atrankų naujokės daina paliko didelį įspūdį. Pasak dainininkės, jos kūrinys – apie meilę ir tikėjimą, gebėjimą užsimerkti prieš kito žmogaus trūkumus.

Jurgis Brūzga

Jurgis Brūzga atliko dainą „CTRL ALT DELETE“ (m. aut. K. Meginis, E. Žaltauskas ir J. Brūzga, ž. aut. A. Kairys). Pernai scenoje šokėjus turėjęs atlikėjas šį kartą scenoje pasirodė vienas, tačiau komisija jam vis tiek negailėjo pagyrų, o žiūrovai taip pat neliko abejingi.

Specialiame DELFI balsavime galite išreikšti savo nuomonę, kas verčiausi patekti į atrankos finalą:

Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(41 žmogus įvertino)
4.5610
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Eurovizijos“ atrankų organizatoriai sulaukė kritikos: jau aišku, kas taps nugalėtoju? (343)

Nors „ Eurovizija “ nacionalinės atrankos jau artėjantį šeštadienį pasieks finišo...

Belaukiant finalo - didysis „Eurovizijos“ balsavimas: kas, jūsų manymu, verčiausias atstovauti Lietuvai Izraelyje? (352)

Jau šį šeštadienį laukia ypatinga šventė : pagaliau paaiškės, kas atstovaus Lietuvai "...

Įvertinkite: Latvija ir Estija jau išsirinko savo atstovus „Eurovizijoje“ (45)

Nacionalinėje „ Eurovizijos “ atrankoje liko paskutinė stotelė – finalas, kurio metu...

Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje džiaugėsi tik 4 dalyviai: paaiškėjo visi finalistai rezultatai sutapo su DELFI skaitytojų nuomone (1060)

Vasario 16-osios vakarą suskambo antrasis nacionalinės „ Eurovizijos “ pusfinalis. Ši...

Prieš antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį užkulisiuose tvyro įtampa ir jaudulys (12)

Jau vasario 23 dieną Lietuva žinos savo atstovą šių metų „ Eurovizijoje “, kuri vyks Tel...

Top naujienos

Pravieniškių mafija. Išskirtinė „kamorai“ vadovavusio Kauno „bachūro“ išpažintis (4)

Pravieniškių pataisos namuose įkalinti Kauno organizuotų nusikalstamų grupuočių nariai...

„Ogmios miestas“ turės dvynį: Vilniuje išdygs milžiniškas išparduotuvių centras (87)

Po kelerių metų Vilniuje, prie vakarinio aplinkkelio, turėtų iškilti dar vienas prekybos ir...

Vladimiras Laučius. Lietuva, nekenčianti Lietuvos: kuo virto runkelių ir elito kova (620)

Trečias nepriklausomybės dešimtmetis pasižymėjo savitu paradoksu: Lietuvoje mažėjo tikros...

Atgal į Didžiąją Britaniją besiveržianti ISIS nuotaka: nesigailiu papildyta (77)

2015-ųjų vasarį trys moksleivės iš Betnal Grino Londone Gatviko oro uoste įlipo į „ Turkish...

Jaunas mokytojas: ne kartą mokiniams sakiau, kad išvyksiu vaškuoti banglenčių į šiltus kraštus (7)

Daugiau nei prieš penkerius metus mokytojauti pradėjęs Alius Avičininkas svarsto, kad grįžti...

Lietuvė su siaubu prisimena gimdymą Airijoje: Cezario operaciją darė nespėjus suveikti vaistams (121)

Šiandien mitybos specialistė, verslininkė Indrė Trusovė su šypsena prisimena savo gyvenimą...

Naujausio tyrimo išvadose paskelbta – ar iš tiesų kavą gerti sveika? (8)

Taip, sveika . Tad negaiškite, įsipilkite į puodelį kvapnaus gėrimo, o po to dar kartą ir net...

Agnė Zinkevičiūtė: moterys dažnai net nesuvokia, kad tai jos atėmė iš vyro jėgą

„Jei staiga praradote gyvenimo džiaugsmą, rodos, ir darbe, ir namuose visi jus vargina, pykdo,...

Pasirašyti už kandidatus galima – tik reikia kantrybės: bando gerinti situaciją atnaujinta (162)

Gyventojams užplūdus elektroninį portalą rinkejopuslapis.lt, kuriame galima elektroniniu būdu...

Pirmą kartą legendinėje televizijos laidoje „Robinzonai“ pamatyta šalis šiandien tampa svajonių atostogų kryptimi

Didžioji dalis lietuvių egzotiškosios Malaizijos laukinius paplūdimius prieš beveik du...