aA
Praėjusį šeštadienį įvyko paskutinė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų laidos transliacija, po kurios paaiškėjo dar 6 dalyviai, kurie pateko į konkurso pusfinalį. Dviejuose pusfinaliuose – 24 dainos, o tiesioginės pusfinalių transliacijos vyks vasario 9 ir 16 dienomis. Po pusfinalių paaiškės, kurie pasirodymai pateks į „Eurovizijos“ finalą vasario 23 dieną.
Eurovizijos atrankų pusfinalio dalyviai
Eurovizijos atrankų pusfinalio dalyviai
© DELFI montažas

Prisiminkite visus pusfinalių dalyvius:

„MaNNazz“

Po pirmosios „Eurovizijos“ atrankos grupė „MaNNazz“ tapo lyderiais – susumavus komisijos ir žiūrovų balsus ir buvo pirmoje vietoje. Grupės daina „Blind Bird“ (m. aut. K. Kielaitė – Sienkievič ir D. Zalieckas, ž. aut. K. Kielaitė – Sienkievič) – apie gamtos išsaugojimą, norą paversti pasaulį švaresniu, o joje skamba ir vokalinės perkusijos – beatbox – partija.

Migloko

Dainininkė Migloko pirmojoje atrankoje uždainavo lietuviškai – atliko kūrinį „Rožės“ (m. ir ž. aut. A. Bieliauskas ir Loko). Komisija Migloko skyrė aukščiausią įvertinimą ir sakė, kad didžiausia atlikėjos stiprybė – išskirtinumas ir kitoniškumas.

Aldegunda

Amerikoje gyvenusi lietuvių atlikėja Aldegunda, kuri sudainavo jausmingą savo kūrybos kūrinį „I Want Your Love“. Scenoje atlikėja surengė tikrą spektaklį – pasirodymo metu sėdėjo ant aukštos kėdės, vėliau ėmė šokti, o teatrališkumą dar labiau sustiprino įspūdingas apšvietimas.

„Twosome“

Grupę „Twosome“ „Eurovizijos“ žiūrovai atsimena ir iš 2018-ųjų atrankos, o šiemet jie vėl dalyvauja su nuotaikinga daina „1000“ (m. ir ž. aut. P. Šinkūnas ir J. Stanislovaitis). Grupė dainuoja apie tai, kad muzikoje už žodžius daug svarbesnis jausmas.

„Glossarium“

Roko grupė „Glossarium“ „Eurovizijos“ scenoje užkūrė tikrą ugnį – atliko dainą „Anyone“ (m. aut. T. Kaminskas ir L. Gubanovas, ž. aut. S. Šivickas). Komisijos nariams pasirodymas labai patiko – jie gyrė netikėtą sprendimą konkurse dalyvauti su sunkiojo roko kūriniu ir gitaros solo partiją.

Šarūnas Mačiulis

Vyriausias konkurso dalyvis, legendinės lietuvių muzikos grupės „Poliarizuoti stiklai“ vokalistas ir lyderis Šarūnas Mačiulis atliko savo kūrybos dainą „Traukinys“. Dainininkas susilaukė itin didelio žiūrovų palaikymo – pirmoje atrankoje žiūrovai jam skyrė trečiąją vietą.

Edgaras Lubys

Antrosios atrankos lyderiu tapo Edgaras Lubys, atlikęs savo kūrybos dainą „To The Sky“. Dainininkas scenoje buvo ne vienas – jam padėjo grupė muzikantų.

Emilija Gogolytė

Atlikėja Emilija Gogolytė pristatė dainą „Riddle“ (m. ir ž. aut. S. Sangfelt, I. Curnow ir I. R. Alexandrow). Komisija dainininkei skyrė ketvirtąją, o žiūrovai – antrąją vietą.

Justina Budaitė-Junà

Junà sudainavo kūrinį „Strength of A Woman“ (m. aut. D. Montvydas ir G. Valickas-Echoes, ž. aut. Glenda „Gizzle“ Proby), kuriame kalbama apie stiprią ir nepriklausomą moterį. Komisija atlikėją įvardijo kaip antrosios atrankos lyderę ir negailėjo komplimentų vokalui.

Lukas Bartaška

Lukas Bartaška „Eurovizijos“ atrankoje atliko kūrinį „River of Hope“ (m. aut. L. Bartaška ir G. Misiūnas ž. aut. L. Bartaška). Atlikėjo daina – džiazo kūrinys, todėl skambėjo šiai muzikai būdingi instrumentai.

„Original Copy“

Grupė „Original copy“ konkurse atliko dainą „Power of Sounds“ (m. ir ž. aut. I. Ščerbinskaitė). Komisijos nariai grupę gyrė už energingumą ir linksmumą, o žiūrovams pasirodymas taip pat paliko įspūdį – publika skyrė ketvirtąją vietą antrojoje atrankoje.

Paola Hart

Paola Hart atliko dainą „I'll Be Alright“ (m. aut. Saxtone, ž. aut. Paola Hart), kurioje dainuoja apie ilgesį ir meilę. Atlikėja prisipažino, kad ši daina jau labai asmeniška – ją parašė netekusi artimo žmogaus. „Eurovizijos“ scenoje ji ne tik dainavo, bet ir pasirodymą papildė šokio judesiais.

Jurijus Veklenko

Jurijus atrankoje pristatė dainą „Run With The Lions“ (m. ir ž. aut. A. Hicklin, E. Lumiere ir P. Loriano), sulaukė didžiulio palaikymo ir tapo laidos lyderiu – tiek komisija, tiek žiūrovai jam trečiojoje atrankoje skyrė pirmąją vietą.

Monika Marija

„Eurovizijos“ atrankoje Monika Marija dalyvauja su dviem kūriniais – „Criminal“ (m. ir ž. aut. B. Janson, M. M. Paulauskaitė, Th. Karlsson ir M. Moin) ir „Light On“ (m. ir ž. aut. R. Suter, Monika Marija, M. Wiik ir G. Eriksson). Abi dainos, įkvėptos asmeninių dainininkės patirčių, žiūrovų ir komisijos sprendimu pateko į konkurso pusfinalį.

Jurgis Did & Erica Jennings

Jurgis Did & Erica Jennings sudainavo nuotaikingą savo kūrybos dainą „Sing!“. Dainuoti kartu pora pakvietė ir visą publiką. Ir E. Jennings, ir J. Didžiulis jau dalyvavo didžiojoje „Eurovizijoje“, todėl komisija gyrė poros profesionalumą ir patirtį.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Grupė sudainavo nuotaikingą kūrinį lietuvių kalba „Mažulė“ (m. ir ž. aut. M. Enčius). Nors iš pavadinimo galima spręsti kitaip, dainą grupės nariai skyrė automobiliui. Scenoje grupė surengė tikrą šou – pasirodymą pagyvino linksma choreografija.

Henry & Tommy Modric

Po tokiu slapyvardžiu slepiasi ne kartą „Eurovizijos“ komisijos kėdėje sėdėjęs Tomas Sinickis, kuris, kartu su Henriku Piktuižiu, šįkart atliko savo kūrybos dainą „Neverpart“. Duetas portalui LRT.lt sakė, kad jų kūrinys „Neverpart“ yra apie vienybę. Jį puikiai įvertino televizijos žiūrovai – skyrė antrąją vietą.

Soliaris&ForeignSouls

Soliaris&ForeignSouls sudainavo kūrinį „Song of my life“ (m. aut. V. Alechnovicius ir A. Daunys, ž. aut. A. Minalga ir A. Bagdzevičius). Scenoje repo partiją atlikęs grupės narys taip pat atliko akrobatinių triukų.

„Saulės kliošas“

Ir pernai atrankoje dalyvavusi grupė „Saulės kliošas“ atliko dainą „Laiko mašina“ (m. aut. A. Mačiulskas, L. Šarkinas ir J. Starinskaitė, ž. aut. L.Šarkinas ir J.Starinskaitė). Komisiją grupė sužavėjo tuo, kad dainavo lietuviškai ir profesionalumu.

Živilė Gedvilaitė

Živilė Gedvilaitė atliko kūrinį „Learn from your love“ (m. ir ž. aut. A. Timgren ir A. Mullarkey). Ž. Gedvilaitė – ne naujokė atrankose, ji konkurse taip pat dalyvavo pernai. Šiemet komisija žavėjosi dainininkės vokaliniais sugebėjimais.

Alen Chicoo

Alen Chicco atliko dainą „Your Cure“ (m. aut. F. Venckus ir T. Alenčikas, ž. aut. T. Alenčikas). Atlikėjas scenoje buvo ne vienas – kartu su juo šoko šokėjas, kuris iš pradžių sėdėjo neįgaliojo vėžimėlyje, o vėliau iš jo pakilo. Komisijai patiko dainininko išskirtinumas ir ekstravagancija.

Cheri

Cheri sudainavo kūrinį „Again“ (m. ir ž. aut. Cheri ir V. Puzyriov). Komisijai atrankų naujokės daina paliko didelį įspūdį. Pasak dainininkės, jos kūrinys – apie meilę ir tikėjimą, gebėjimą užsimerkti prieš kito žmogaus trūkumus.

Jurgis Brūzga

Jurgis Brūzga atliko dainą „CTRL ALT DELETE“ (m. aut. K. Meginis, E. Žaltauskas ir J. Brūzga, ž. aut. A. Kairys). Pernai scenoje šokėjus turėjęs atlikėjas šį kartą scenoje pasirodė vienas, tačiau komisija jam vis tiek negailėjo pagyrų, o žiūrovai taip pat neliko abejingi.

Specialiame DELFI balsavime galite išreikšti savo nuomonę, kas verčiausi patekti į atrankos finalą:

www.lrt.lt

YouTube kanalų tinklas / Oficialus YouTube partneris Baltijos šalyse

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(42 žmonės įvertino)
4.5714

Vokietijoje triumfavę „The Roop“ – apie kliūčių ruožą kertant sienas karantino metu, įnorius ir 5 mln. žiūrovų (23)

Nors šiemet oficialus „ Eurovizijos “ konkursas Nyderlanduose dėl koronaviruso pandemijos buvo...

„The Roop“ vėl triumfuoja: lietuviai tapo oficialios „Eurovizijos“ gerbėjų organizacijos nugalėtojais (112)

„The Roop“ ir toliau skina pergales. Europą sužavėję lietuviai tapo ne tik internautų...

Vaidotas Valiukevičius įvardijo, kokia reikšmė iš tiesų slypi po „The Roop“ pavadinimu (54)

Tikriausiai, jau visa Lietuva matė netikėtą šių metų „Eurovizijoje“ Lietuvai turėjusių...

Ne konkursas: koronaviruso eroje „Eurovizija“ siekia suvienyti Europą (6)

Tai nebuvo konkursas. Dėl kilusios koronaviruso krizės šiemet atšauktas kasmetinis Europos dainų...

Rengėjai atsakė, kur vyks 2021-ųjų metų „Eurovizijos“ konkursas (101)

Šiemet „Eurovizija“ , deja, neįvyko. Daugelio šio dainų konkurso gerbėjų nusivylimui...

Top naujienos

Du profesoriai vieningai sutaria: Lietuva nepatyrė blogiausio scenarijaus, tačiau atsipalaidavimas dar gali kainuoti (213)

Po ilgo laiko Lietuvoje vėl galime išvysti seniai matytus vaizdus – kavines, kuriose piko metu...

Užribyje palikti tūkstančiai prekybininkų: per dešimtmetį tokią neteisybę mato pirmąkart (178)

Šiuo metu dėl nuomos kompensavimo verslininkai gali kreiptis tik nuomodami patalpas pagal sutartį....

Pesimistinės mokslininkų prognozės – kova su koronavirusu gali tęstis ir antrą vasaros pusę (65)

Vytauto Didžiojo universiteto ( VDU ) mokslininkai įspėja: dabartinėmis sušvelninto karantino...

Nematyti pokyčiai Vilniaus senamiestyje: teks išmokti elgtis visiškai kitaip (5)

Automobilių vairuotojai šią vasarą Vilniuje turės išmokti judėti kitaip. Vilniaus miesto...

Gyvai / Delfi rytas. Tyrimas apie lietuvių prikauptas maisto atsargas ir dietistės patarimai renkantis ledus

Ar jauni žmonės svajoja turėti savo verslą ir ar suvokia, kokia tai atsakomybė? Kaip išsiugdyti...

„Dragu“ susigundžiusiam plaukimo asui – nemalonumai ir atgaila (221)

Geriausias praėjusių metų Lietuvos sportininkas Danas Rapšys įpratęs lenkti savo konkurentus...

Vyriausybė planuoja daug karantino sąlygų sušvelninimų: kas keisis nuo birželio 1-osios (70)

Ministrų kabinetas trečiadienį ketina dar pratęsti visuotinį karantiną, tuo pačiu sušvelninti...

Švedijos įvaizdį sudrebinęs Kipro sprendimas (104)

Švedijos užsienio reikalų ministrė Ann Linde mėgina gelbėti savo valstybės reputaciją...

Saugių skrydžių vizija: virusus naikinantys robotai, temperatūros matavimas per kamerą (12)

„Honeywell International Inc.“ mąsto apie tai, ko reikės norint įkalbėti žmones vėl...

Viktorija Siegel apie sprendimą dukrai nesuteikti Danieliaus Bunkaus pavardės: taip pasielgta dėl kelių priežasčių (327)

Kurį laiką Kanuose gyvenusi pora – sužadėtiniai Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus –...

|Maža didelių žinių kaina