Prisiminkite visus pusfinalių dalyvius:

„MaNNazz“

Po pirmosios „Eurovizijos“ atrankos grupė „MaNNazz“ tapo lyderiais – susumavus komisijos ir žiūrovų balsus ir buvo pirmoje vietoje. Grupės daina „Blind Bird“ (m. aut. K. Kielaitė – Sienkievič ir D. Zalieckas, ž. aut. K. Kielaitė – Sienkievič) – apie gamtos išsaugojimą, norą paversti pasaulį švaresniu, o joje skamba ir vokalinės perkusijos – beatbox – partija.

Migloko

Dainininkė Migloko pirmojoje atrankoje uždainavo lietuviškai – atliko kūrinį „Rožės“ (m. ir ž. aut. A. Bieliauskas ir Loko). Komisija Migloko skyrė aukščiausią įvertinimą ir sakė, kad didžiausia atlikėjos stiprybė – išskirtinumas ir kitoniškumas.

Aldegunda

Amerikoje gyvenusi lietuvių atlikėja Aldegunda, kuri sudainavo jausmingą savo kūrybos kūrinį „I Want Your Love“. Scenoje atlikėja surengė tikrą spektaklį – pasirodymo metu sėdėjo ant aukštos kėdės, vėliau ėmė šokti, o teatrališkumą dar labiau sustiprino įspūdingas apšvietimas.

„Twosome“

Grupę „Twosome“ „Eurovizijos“ žiūrovai atsimena ir iš 2018-ųjų atrankos, o šiemet jie vėl dalyvauja su nuotaikinga daina „1000“ (m. ir ž. aut. P. Šinkūnas ir J. Stanislovaitis). Grupė dainuoja apie tai, kad muzikoje už žodžius daug svarbesnis jausmas.

„Glossarium“

Roko grupė „Glossarium“ „Eurovizijos“ scenoje užkūrė tikrą ugnį – atliko dainą „Anyone“ (m. aut. T. Kaminskas ir L. Gubanovas, ž. aut. S. Šivickas). Komisijos nariams pasirodymas labai patiko – jie gyrė netikėtą sprendimą konkurse dalyvauti su sunkiojo roko kūriniu ir gitaros solo partiją.

Šarūnas Mačiulis

Vyriausias konkurso dalyvis, legendinės lietuvių muzikos grupės „Poliarizuoti stiklai“ vokalistas ir lyderis Šarūnas Mačiulis atliko savo kūrybos dainą „Traukinys“. Dainininkas susilaukė itin didelio žiūrovų palaikymo – pirmoje atrankoje žiūrovai jam skyrė trečiąją vietą.

Edgaras Lubys

Antrosios atrankos lyderiu tapo Edgaras Lubys, atlikęs savo kūrybos dainą „To The Sky“. Dainininkas scenoje buvo ne vienas – jam padėjo grupė muzikantų.

Emilija Gogolytė

Atlikėja Emilija Gogolytė pristatė dainą „Riddle“ (m. ir ž. aut. S. Sangfelt, I. Curnow ir I. R. Alexandrow). Komisija dainininkei skyrė ketvirtąją, o žiūrovai – antrąją vietą.

Justina Budaitė-Junà

Junà sudainavo kūrinį „Strength of A Woman“ (m. aut. D. Montvydas ir G. Valickas-Echoes, ž. aut. Glenda „Gizzle“ Proby), kuriame kalbama apie stiprią ir nepriklausomą moterį. Komisija atlikėją įvardijo kaip antrosios atrankos lyderę ir negailėjo komplimentų vokalui.

Lukas Bartaška

Lukas Bartaška „Eurovizijos“ atrankoje atliko kūrinį „River of Hope“ (m. aut. L. Bartaška ir G. Misiūnas ž. aut. L. Bartaška). Atlikėjo daina – džiazo kūrinys, todėl skambėjo šiai muzikai būdingi instrumentai.

„Original Copy“

Grupė „Original copy“ konkurse atliko dainą „Power of Sounds“ (m. ir ž. aut. I. Ščerbinskaitė). Komisijos nariai grupę gyrė už energingumą ir linksmumą, o žiūrovams pasirodymas taip pat paliko įspūdį – publika skyrė ketvirtąją vietą antrojoje atrankoje.

Paola Hart

Paola Hart atliko dainą „I'll Be Alright“ (m. aut. Saxtone, ž. aut. Paola Hart), kurioje dainuoja apie ilgesį ir meilę. Atlikėja prisipažino, kad ši daina jau labai asmeniška – ją parašė netekusi artimo žmogaus. „Eurovizijos“ scenoje ji ne tik dainavo, bet ir pasirodymą papildė šokio judesiais.

Jurijus Veklenko

Jurijus atrankoje pristatė dainą „Run With The Lions“ (m. ir ž. aut. A. Hicklin, E. Lumiere ir P. Loriano), sulaukė didžiulio palaikymo ir tapo laidos lyderiu – tiek komisija, tiek žiūrovai jam trečiojoje atrankoje skyrė pirmąją vietą.

Monika Marija

„Eurovizijos“ atrankoje Monika Marija dalyvauja su dviem kūriniais – „Criminal“ (m. ir ž. aut. B. Janson, M. M. Paulauskaitė, Th. Karlsson ir M. Moin) ir „Light On“ (m. ir ž. aut. R. Suter, Monika Marija, M. Wiik ir G. Eriksson). Abi dainos, įkvėptos asmeninių dainininkės patirčių, žiūrovų ir komisijos sprendimu pateko į konkurso pusfinalį.

Jurgis Did & Erica Jennings

Jurgis Did & Erica Jennings sudainavo nuotaikingą savo kūrybos dainą „Sing!“. Dainuoti kartu pora pakvietė ir visą publiką. Ir E. Jennings, ir J. Didžiulis jau dalyvavo didžiojoje „Eurovizijoje“, todėl komisija gyrė poros profesionalumą ir patirtį.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Grupė sudainavo nuotaikingą kūrinį lietuvių kalba „Mažulė“ (m. ir ž. aut. M. Enčius). Nors iš pavadinimo galima spręsti kitaip, dainą grupės nariai skyrė automobiliui. Scenoje grupė surengė tikrą šou – pasirodymą pagyvino linksma choreografija.

Henry & Tommy Modric

Po tokiu slapyvardžiu slepiasi ne kartą „Eurovizijos“ komisijos kėdėje sėdėjęs Tomas Sinickis, kuris, kartu su Henriku Piktuižiu, šįkart atliko savo kūrybos dainą „Neverpart“. Duetas portalui LRT.lt sakė, kad jų kūrinys „Neverpart“ yra apie vienybę. Jį puikiai įvertino televizijos žiūrovai – skyrė antrąją vietą.

Soliaris&ForeignSouls

Soliaris&ForeignSouls sudainavo kūrinį „Song of my life“ (m. aut. V. Alechnovicius ir A. Daunys, ž. aut. A. Minalga ir A. Bagdzevičius). Scenoje repo partiją atlikęs grupės narys taip pat atliko akrobatinių triukų.

„Saulės kliošas“

Ir pernai atrankoje dalyvavusi grupė „Saulės kliošas“ atliko dainą „Laiko mašina“ (m. aut. A. Mačiulskas, L. Šarkinas ir J. Starinskaitė, ž. aut. L.Šarkinas ir J.Starinskaitė). Komisiją grupė sužavėjo tuo, kad dainavo lietuviškai ir profesionalumu.

Živilė Gedvilaitė

Živilė Gedvilaitė atliko kūrinį „Learn from your love“ (m. ir ž. aut. A. Timgren ir A. Mullarkey). Ž. Gedvilaitė – ne naujokė atrankose, ji konkurse taip pat dalyvavo pernai. Šiemet komisija žavėjosi dainininkės vokaliniais sugebėjimais.

Alen Chicoo

Alen Chicco atliko dainą „Your Cure“ (m. aut. F. Venckus ir T. Alenčikas, ž. aut. T. Alenčikas). Atlikėjas scenoje buvo ne vienas – kartu su juo šoko šokėjas, kuris iš pradžių sėdėjo neįgaliojo vėžimėlyje, o vėliau iš jo pakilo. Komisijai patiko dainininko išskirtinumas ir ekstravagancija.

Cheri

Cheri sudainavo kūrinį „Again“ (m. ir ž. aut. Cheri ir V. Puzyriov). Komisijai atrankų naujokės daina paliko didelį įspūdį. Pasak dainininkės, jos kūrinys – apie meilę ir tikėjimą, gebėjimą užsimerkti prieš kito žmogaus trūkumus.

Jurgis Brūzga

Jurgis Brūzga atliko dainą „CTRL ALT DELETE“ (m. aut. K. Meginis, E. Žaltauskas ir J. Brūzga, ž. aut. A. Kairys). Pernai scenoje šokėjus turėjęs atlikėjas šį kartą scenoje pasirodė vienas, tačiau komisija jam vis tiek negailėjo pagyrų, o žiūrovai taip pat neliko abejingi.

Specialiame DELFI balsavime galite išreikšti savo nuomonę, kas verčiausi patekti į atrankos finalą:

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės