Įžvalgomis po atrankos finalo Liepa pasidalijo socialiniame tinkle Instagram, ten paviešinusi įrašą su trumpu prierašu nuo savęs. Jame – sveikinimas nugalėtojams ir žodžiai, kurių vertėtų nepamiršti kiekvienam.
„Labai sveikinu ir palaikau!
@katarsisgyvas yra nuostabūs, unikalūs ir užtikrinti laimėtojai!
Palaikykime vieni kitus ir pasidžiaugime. Už pagarbą vieni kitiems“, – savo Instagram istorijose rašė Liepa.

O kaip jūs vertinate Lietuvos pasirinkimą? Savo nuomonę išreikškite apklausoje:
Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo akimirkos – galerijoje:
„Delfi“ primena, kad iš pradžių į finalą nepatekusi Liepa ten pasirodė po to, kai penktojo, tai yra paskutiniojo nacionalinės atrankos pusfinalio metu organizatoriai pranešė, jog „Žalgirio“ arenoje prie jau išrinkto finalistų dešimtuko prisijungs ir ji, ir anksčiau atranką palikusi grupė „Black Biceps“.
Liepa šių metų atrankoje pasirodė su daina „Ar mylėtum“ ir pelnė garbingą trečiąją vietą.
Daugiau apie Liepos ir visų kitų dalyvių pasirodymus galite skaityti čia:

Pergalę finale sėkmingai išplėšę „Katarsis“ nariai šiandieną lankėsi laidoje „Delfi diena“. Pokalbį su grupe rasite čia: