Po pusfinalio patekusi į finalą M. Linkytė neslėpė šypsenos, ji teigė, kad pirmas dalykas, kurį ketina padaryti – suvalgyti picą.

„Jaučiuosi gerai. Pavargusi, bet tikrai labai džiaugiuosi“, – teigė M. Linkytė.

Paklausta, kaip jautėsi tuo metu, kai buvo skelbiamos šalys, patekusios į finalą, M. Linkytė teigė tos akimirkos nelabai pamenanti.

„Atrodo, buvau afekto būsenoje, lauki, kada pagaliau išspurdės Lietuvos vardas. Džiaugiamės, kad jis yra ištartas“, – teigė atlikėja.

Prieš pat savo pasirodymą ji pasakojo spėjusi dar susitikti su šeima, jie palinkėjo, kad M. Linkytė būtų savimi.

Ryt Lietuvos atstovės laukia repeticijų diena.

„10 ryto mane išveža, turėsime žiuri balsavimą. Kažką veiksime, galėsiu dainuoti „Čiūto Tūto“, – juokėsi M. Linkytė.

Paklausta, ką norėtų sau pasakyti, ji teigė besidžiaugianti, kad bet kokioje kovoje nenuleidžia rankų.

„Net tada, kai nusibrozdinu kelius sugebu atsikelti. Esu žemaitiškos prigimties, kai man kažkas sako ne, atsisuku ir sakau: „Atsiprašau, kaip sakote?“, jei užsibrėžiu tikslus, jų siekiu ir nesvarbu, kiek durų reikės pramušti“, – teigė M. Linkytė.

Delfi primena, kad M. Linkytė savo laimę „Eurovizijoje“ bandė antrą kartą, nes 2015 metais kartu su Vaidu Baumila ji jau dalyvavo dainų konkurse, kur atliko dainą „This Time“.

Šiemet dainininkė dar vieną progą pasirodyti šiame konkurse užsitikrino per Lietuvos nacionalinę atranką „Pabandom iš naujo!“, ir jos naujasis kūrinys „Stay“ papildė konkursą aukštomis melodijomis.

Jos daina yra paremta vietos folkloru, dainoje skambantys žodžiai „Čiūto Tūto“ dažnai naudojami lietuvių liaudies šokiuose kaip magiški pakartojimai.

Muzika yra Monikos gyvenimo dalis nuo pat vaikystės, ir nuo tos akimirkos, kai ji pirmą kartą pirštais palietė pianino klavišus, jai tapo aišku, kad muzika bus nuolatinė jos gyvenimo palydovė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)