Į „Eurovizijos“ spaudos centrą, kuris įsikūręs šalia arenos, pusfinalių metu buvo gausu žurnalistų. Jiems yra paruošti stalai, čia kaba daugybė televizorių ir ekranų, per kuriuos jie gali stebėti dalyvių pasirodymus.

Žurnalistai dažnai savo stalus pasipuošia, čia būna pakabinta įvairių šalių vėliavų, gausu pliušinių žaislų.

Delfi nufilmavo, kaip žurnalistai reaguoja į M. Linkytės pasirodymą iš karto po to, kai tik nuskambėjo jos kūrinys „Stay“.

Žurnalistų reakcijos į M. Linkytės pasirodymą:

Užsienio žurnalistai Monikos Linkytės pasirodymą vertino itin palankiai

Iš Izraelio kilusios žurnalistės teigė, kad M. Linkytės pasirodymas joms labai patiko, be to, pagyrė jos suknelę bei pritariančiasias vokalistes. Merginos neabejojo, kad atlikėja be abejonės pateks į finalą.

„Tai išskirtinis pasirodymas savo dvasingumu, po to, kai sužinojau dainos reikšmę ir pamačiau jos pasirodymą, pasijaučiau tarsi kelionėje su Monika. Pritariančiosios vokalistės yra labai įspūdingos, viskas tarpusavyje tiesiog nuostabiai dera. Dainos atmosfera yra nuostabi, „Čiūto Tūto“ motyvas yra labai lietuviškas, etniškas“, – teigė izraelietės.

Spaudos centre besidarbavęs žurnalistas pasakojo iki antrojo pusfinalio nematęs M. Linkytės pasirodymo, tačiau po repeticijos prieš antrąjį pusfinalį liko sužavėtas jos pasirodymu.

„Be to, man labai patiko oranžinė jos suknelė“, – šypsojosi vyras.

Kalbintos islandės sakė, kad per repeticiją M. Linkytė pasirodė labai stipri varžovė kitoms šalims.

„Ji sulaukė daug žurnalistų plojimų, atlikėja padarė tikrai labai gerą darbą. Manau, kad Monika tikrai pateks“, – teigė moteris.

Norvegas pasakojo matęs lietuvių atstovės „Eurovizijoje“ pasirodymą ir 2015 metais.

„Ji tikrai pateks į finalą. Manau, kad šis pasirodymas yra daug stipresnis, man patinka, kad ji turi pritariančiasias vokalistes, smagu, kad su jomis atlikėja dalinasi scena. Finale jūs galite patekti į top 10-tuką“, – teigė norvegas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją