Netoli arenos vyksta ir keletas protesto demonstracijų, jų organizatoriai bei dalyviai taip pat sulaukia akylų policininkų žvilgsnių.

„Šiandien čia kiek daugiau veiksmo, nei per pusfinalius, žiūrovai nusiteikę pakankamai ramiai, daugiau rūpesčių kelia smalsūs praeiviai. Įspėjome ir net sulaikėme kelis asmenis, kurie provokavo besirenkančius į areną, kabinėjosi prie taikių žmonių, apsigaubusių vaivorykštės spalvų vėliavomis. Taip pat buvo neblaivių asmenų, besielgusių agresyviai, įžeidinėjusių niekuo dėtus žmones. Tačiau palyginti čia gan ramu, žiūrėsime, kas vyks pasibaigus renginiui“, - „Delfi“ sakė gatvėje kalbintas policijos pareigūnas.

Tvarką prie arenos prižiūri ir daug renginio savanorių. Šeštadienį prieš finalą nuotaikos prie įėjimo ramesnės, lietaus pabūgę „Eurovizijos“ gerbėjai stengiasi kuo greičiau patekti į vidų. Visiems žiūrovams ant bilietų nurodomas konkretus laiko intervalas, kuomet šie turi patekti į areną, taip susidaro mažesnės eilės ir išvengiama papildomo būriavimosi. Įeinant vykdoma kiekvieno asmens patikra, panaši į tokią, kuri būna oro uostose.

Kiekvienas žiūrovas į renginį gali įeiti tik turėdamas neigiamą COVID-19 testo rezultatą, sklandžiu testavimu rūpinosi konkurso organizatoriai. „Delfi“ žiniomis, į pirmąjį pusfinalį dėl gauto teigiamo koronaviruso testo nepateko vos iki dešimties „Eurovizijos“ gerbėjų.

Prie arenos kalbinti žmonės pasakojo specialiai į renginį atvykę ne tik iš skirtingų Nyderlandų miestų, bet ir iš svečių šalių. Visi jie puikiai žinojo ne tik „The Roop“, bet ir jų eurovizinę dainą „Discoteque“ ir net demonstravo šokio judesius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)