Prieš jai išvykstant atlikėjai linkėjimus perdavė ne tik žurnalistai, bet ir Lietuvos ambasados Londone darbuotojai, Liverpulio lietuviai bei susirinkę gerbėjai. Jie ištiesė 75 metrų vėliavą.

„Tikrai nesitikėjau. Iš kur jūs gavote tokią vėliavą? – juokėsi Monika. – Tokios didelės vėliavos nesu mačiusi.“

„Norisi eiti ir dainuoti, negalvoti apie nieką. Puikiai sekėsi užmigti, vakar dar susiskambinome su prancūze, palinkėjome viena kitai sėkmės. Dar vakar vakare buvo pirkti Lego“, – šypsojosi M. Linkytė.

Vakar repeticijos metu Monika kvietė visus kartu dainuoti „Stay“ fragmentus. Atlikėja tikino, kad šis momentas buvo spontaniškas.

„Jeigu jaučiu poreikį viduje, kad noriu pakviesti žmones dainuoti kartu, tą ir darau. Reakcijos negirdėjau, nes buvau su ausinėmis. Repeticija pavyko sklandžiai“, – tikino M. Linkytė.

„Jaučiu didelį spaudimą, atsakomybę, – kalbėjo Monika. – Kas jau pavyko iki šios akimirkos, taip pavyko. Belieka eiti ir pasirodyti. <...> Patekusi į finalą norėčiau 15 arba 16 numerio.”

Delfi primena, kad Monika Linkytė savo laimę „Eurovizijoje“ bandys antrą kartą – 2015 metais ji kartu su Vaidu Baumila jau dalyvavo šiame konkurse, kurio metu atliko dainą „This Time“.

Šiemet dainininkė dar vieną progą pasirodyti „Eurovizijos“ scenoje užsitikrino per Lietuvos nacionalinę atranką „Pabandom iš naujo!“ Į šį dainų konkursą jos naujasis kūrinys „Stay“ įneš aukštai sklandančių melodijų.

Jos daina yra paremta vietos folkloru, o dainoje skambantys žodžiai „Čiūto Tūto“ dažnai naudo-jami lietuvių liaudies šokiuose kaip magiški pakartojimai.

Muzika yra Monikos gyvenimo dalis nuo pat vaikystės, ir nuo tos akimirkos, kai ji pirmą kartą pirštais palietė pianino klavišus, jai tapo aišku, kad muzika bus nuolatinė jos gyvenimo palydovė.

Šiais metais Liverpulyje Monika Linkytė pasirodys antrajame pusfinalyje, gegužės 11 dieną, 15 numeriu. Prieš lietuvę savo pasirodymą atliks albanai, tuo tarpu 16 numeris šiemet teko Australijos atstovams.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)