Pirmadienį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos organizatoriai dalijasi keliomis naujienomis – šiek tiek pasikeitė atrankos dalyvių sąrašas.

Atrankoje dalyvauti nusprendusios grupės „120“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas portalui LRT.lt sako, kad toks sprendimas – pačių grupės narių.

„Šis sprendimas – grupės vyrų noras įnešti į šį konkursą geros energijos. Jie mato, kad visuomet jame labai daug lyrinių dainų, o jie pasiūlys visiškai kitokį variantą“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

Pasak jo, žiūrovai gali tikėtis nuotaikingo šou: „Be abejonės, jie pasistengs padaryti šou. Daina – visiškai lietuviška, grupės nariai patys dainai sukūrė tekstą, o muzika daroma kartu su Deivydu Zvonkumi. Tai lietuviškas produktas, kurį norime pastatyti prieš visą švedišką, importinę ir dažniausiai mūsų „Eurovizijoje“ naudojamą įvežtinę muziką, su kuria bandome laimėti atstovaudami Lietuvą.“

Pats prieš 13 metų didžiosios „Eurovizijos“ scenoje su grupe „LT United“ stovėjęs prodiuseris teigia, kad geram euroviziniam pasirodymui būtinas profesionalumas.

„Manau, kad geram pasirodymui reikia tikrumo, nuoširdumo. Taip pat svarbu turėti, ką pasakyti, turėti idėją ir ja tikėti bei profesionaliai viską atlikti. Vien turėti idėją ir kažką deklaruoti – nieko nereiškia, viskas dar turi būti teisingai padaryta ir atlikta“, – įsitikinęs S. Urbonavičius-Samas.

„Eurovizijos“ atrankoje paskutinę minutę dalyvauti apsisprendė ir ne kartą atrankoje dalyvavęs bei 2009 metais Lietuvai jau atstovavęs Sasha Song. Tiesa, šį kartą scenoje jis bus ne vienas, į ją lips su dainininke Dovile ir atliks dainą „Bad Boy“.

Dar viena naujiena – atlikėjos Monikos Marijos sprendimas konkurse dalyvauti ne su vienu, o su dviem kūriniais. Neseniai paskelbusi, kad atrankoje dalyvaus su kūriniu „Criminal“, Monika Marija „Eurovizijos“ atrankoje taip pat atliks kūrinį „Light On“. Pasak „Eurovizijos“ prodiuserio Audriaus Giržado, toks sprendimas konkurso taisyklėms neprieštarauja.

Atrankoje taip pat nusprendė dalyvauti dainininkės Eglės Jakštytės brolis L. Jakštys. Jis „Eurovizijos“ žiūrovus bandys pavergti daina „Criminal Love“.

Naujasis pilnas „Eurovizijos“ atrankos dalyvių sąrašas atrodo taip (jame – ir jau iškritę dalyviai):

1. Audrius Petrauskas-Gebrasy

2. Gabriela Ždanovičiūtė

3. Grupė „Twosome“

4. Grupė „Glossarium“

5. Grupė „MaNNazz“

6. Migloko

7. Rūta Statkevičiūtė

8. Šarūnas Mačiulis

9. Aldegunda

10. Matas Ligeika

11. Simona Klušienė

12. Monika Marija

13. Valdas Lacko

14. Grupė „Original copy“

15. Donata Virbilaitė

16. Gražvydas Sidiniauskas

17. Jurgis Brūzga

18. BANZZZAI

19. Valerija Iljinaitė

20. Lukas Bartaška

21. Justina Budaitė-Juna

22. Justina Žukauskaitė

23. Paola Hart

24. Grupė „Tiramisu“

25. Giedrius Nakas

26. Grupė „La Forza“

27. Emilija Gogolytė

28. Tomas Sinickis

29. Dagna Kondrotaitė

30. Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

31. Jurgis Did &Erica Jennings

32. Voldemars Petersons

33. Grupė „Queens of Roses“

34. Jurijus

35. Viktorija Vyšniauskaitė

36. Grupė „120“

37. Edgaras Lubys

38. Allen Cichoo

39. Živilė Gedvilaitė

40. Soliaris

41. Grupė „Saulės kliošas“

42. Grupė „Laimingu būti lengva“

43. Elizabeth Olshey

44. Arvydas Kriščikas

45. Grupė „Filtered Tools“

46. Emilija Valiukevičiūtė

47. Indrė Juodeikienė

48. Sofi

49. Gabrielė Rybko

50. Sasha Song ir Dovilė

51. Linas Jakštys

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės