aA
Šiųmetė Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė jau pradėjo rimtai ruoštis pasirodymui Lisabonoje. Trečiadienį LRT TELEVIZIJOS studijoje vyksta televizinių efektų filmavimo darbai, kuriuose Europos žiūrovai išvys ir legendinę šokėjų porą – Jūratę ir Česlovą Norvaišas. Patys šokėjai tvirtina, kad visuomet stebi „Euroviziją“, ir net turi sėkmės receptų atlikėjams.
Ieva Zasimauskaitė, Jūratė ir Česlovas Norvaišos (DELFI ir LRT (Vytenio Radžiūno nuotrauka))

Žino, kuo sudominti Europą

„Ten reikia parodyti pagyvenusį veidą iš Kauno, dėl to ir sutikome filmuotis“, – juokiasi ilgametę patirtį turinti šokėja J. Norvaišienė, ir netrukus priduria, kad paprašyti I. Zasimauskaitės bičiulės Eglės Straleckaitės, filmuotis sutiko lengvai. „Esame Lietuvos patriotai, sergame už Ievą, norisi padėti. Jei mūsų veidai kažką dar lemtų, labai džiaugtumėmės“, – kalba moteris.

J. Norvaišienė tikina, kad, kaip ir visuomet, atidžiai stebėjo nacionalinę „Eurovizijos“ atranką. Šiemet juos džiugino konkursinius kūrinius pateikusių mūsų kompozitorių gausa. „Manome, kad mūsų vokalistai buvo stipresni, nei pačios dainos. Tik džiaugiamės, kad buvo daug lietuvių kompozitorių kūrinių. Tai – jau didelė pažanga. Reikia skatinti mūsų kompozitorius, kad jie labiau įsijungtų, skatinti juos turėtų ir radijas bei televizija. Pas mus skamba per mažai lietuviškų kompozitorių kūrinių. Manau, taip neraginame kurti mūsų autorių“, – svarsto šokėja.

Anot Č. Norvaišos, jie kartu su žmona sirgo už I. Zasimauskaitę, tačiau favoritų turėjo ir daugiau – porai įsiminė Rūtos Ščiogolevaitės parašyta daina „Melody“, kurią atliko Živilė Gedvilaitė. „Patiko mums tas valsas. Ir su šokiais kažką buvo galima sugalvoti tam kūriniui. Dar labai patiko Monika-Marija ir „The Roop“ atrodė įspūdingai“, – vardija Č. Norvaiša.

Pora tvirtina visuomet stebinti didžiąją „Euroviziją“ ir serganti už Lietuvą. „Patys kadaise dalyvavome šokių „Eurovizijoje“. Kada tiksliai tai buvo, neatsimenu, bet Leninas jau buvo miręs“, – juokauja Č. Norvaiša.

J. Norvaišienės teigimu, labiausiai iš didžiausiame pasaulio muzikos konkurse dalyvavusių lietuvių jai įsiminė „LT UNITED“, atstovavę Lietuvai su kūriniu „We Are The Winners“.

„Tokia pusiau beprotybė atkreipia dėmesį. Pirmiausia reikia nustebinti, o tuomet sudominti. Yra toks principas gyvenime, veikia ir „Eurovizijoje“. Kai ant scenos pradėjo „darkytis“ šokėjas, ir dar ta daina, užtikrintai pareiškianti, kad mes nugalėtojai – visi pamatę pastatė ausis ir susidomėjo, kas čia tokie“, – kalba J. Norvaišienė.

Pamiršta, kad laimėjo atranką

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje I. Zasimauskaitė nugalėjo su pasirodymu, kurio metu scenos ekranuose buvo rodomi pagyvenusių porų vaizdai. Tačiau gegužę žiūrovai išvys kitokį vaizdą – jau anksčiau žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams, kad Lisabonos scenoje bus atsisakoma LED ekranų, I. Zasimauskaitės komanda nusprendė pasitelkti kitokius televizinius efektus, kuriuos matys tik televizijos žiūrovai.

„Jau ruošiamės Lisabonai, pirmajam pusfinaliui. Šiandien televizijos efektams filmuosime labai daug gražių žmonių: ir vaikų, ir vyresnio amžiaus žmonių, jie bus įvairių tautybių. Dainuojame Europai, visam pasauliui, norime parodyti, kad meilė būna ne tik tarp lietuvių. Nesvarbu, kokios tautybės esi, bet, man atrodo, jaučiame visi tą patį“, – šypsosi atlikėja.

Ji tikina labai besidžiaugianti, kad Č. Ir J. Norvaišos sutiko jai pagelbėti. „Be galo smagu. Eglė Straleckaitė paprašė, kad jie atvažiuotų ir mums padėtų. Labai džiaugiuosi, kad sutiko. Sakė, kad jie sirgo už mane, mano pasirodymą, labai džiaugiuosi, kad jie prisidės prie mano pasirodymo, kurį išvys Europa“, – kalba dainininkė.

Nors atrodo, kad nuo pergalės nacionalinėje atrankoje iki pasirodymo didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje laiko yra nemažai, atlikėja tikina, kad jos dar laukia galybė darbų, ir kone visi savaitgaliai jau yra suplanuoti gastrolėms.

„Jau netrukus pradėsime turą po užsienį. Šį savaitgalį važiuojame į Latviją, pirmąjį „Eurovizijos“ pre-party, ten pristatysime savo dainą, pasirodysime televizijos šou ir duosime interviu radijo stotims. Vėliau laukia Tel Avivas, Londonas, Amsterdamas ir Lisabona, kur skrisiu net du kartus. Pirmą sykį nusifilmuoti pristatomajam atvirukui, kurį žiūrovai išvys prieš mano dainą, o antrąkart skrisiu jau ruoštis pasirodymui“, – tvirtina I. Zasimauskaitė.

Atlikėja tikina, kad per darbus net pamirštanti, jog yra laimėjusi nacionalinę atranką, nes kiekvienam pasirodymui ir koncertui ruošiasi lygiai taip pat: atiduodanti visą save. „O kad laimėjau, prisimenu tik tada, kai kas nors gatvėje ar parduotuvėje susistabdo ir sako: sveikinu. Tokių sveikintojų tikrai labai daug“, – pažymi atlikėja.

Su daina „When We`re Old“ I. Zasimauskaitė „Eurovizijoje“ pasirodys pirmajame pusfinalyje, gegužės 8-ąją!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Po ilgai laukto Madonnos pasirodymo – nusivylimo banga feisbuke: ji nepatektų net į finalą (72)

Jokia paslaptis, kad dalis „Eurovizijos“ finalo žiūrovų su nekantrumu laukė ne tik dainų...

„Eurovizijos“ eteryje – Islandijos atstovų akibrokštas: lemiamą akimirką pasiuntė politinę žinutę (91)

Islandijos atstovai „Eurovizijos“ dainų konkurse pasinaudojo viešumu, norėdami išreikšti...

Lietuvos balsai „Eurovizijoje“ pasiskirstė nevieningai: komisijos nuomonė stipriai prasilenkė su žiūrovų (307)

Kaip ir kasmet praūžus didžiajai „ Eurovizijai “ Europa pradeda skaičiuoti balus. Lietuva...

Paviešinti „Eurovizijos“ balsavimo rezultatai: Jurijų Veklenko nuo finalo skyrė tik vienas balas (181)

Šeštadienio vakarą paaiškėjo, jog kitąmet „Eurovizija“ vyks Olandijoje. Tel Avivo...

Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Duncanas Laurence – apie seksualinę orientaciją, svarbią žinutę ir svajones (730)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Tel Avive (Izraelis) „Eurovizijos“ estafetė perduota...

Top naujienos

Didžiųjų korporacijų siaubu vadinama eurokomisarė turi žinutę Lietuvai: tai bus aiški misija jums specialiai DELFI iš Briuselio (39)

Gegužės 15-ąją Briuselyje vyko debatai dėl būsimojo Europos Komisijos prezidento pareigų....

Pasiimkite 10 eurų ir keliaukite į Ukrainos kaimo turgų: galėsite nupirkti viską (18)

Nedideliame Ukrainos kaime Medenyči, prie Lvovo – pirmadienis yra turgaus diena. Čia suvažiuoja...

Po ilgai laukto Madonnos pasirodymo – nusivylimo banga feisbuke: ji nepatektų net į finalą (72)

Jokia paslaptis, kad dalis „Eurovizijos“ finalo žiūrovų su nekantrumu laukė ne tik dainų...

Lietuvos balsai „Eurovizijoje“ pasiskirstė nevieningai: komisijos nuomonė stipriai prasilenkė su žiūrovų (307)

Kaip ir kasmet praūžus didžiajai „ Eurovizijai “ Europa pradeda skaičiuoti balus. Lietuva...

„Eurovizijos“ eteryje – Islandijos atstovų akibrokštas: lemiamą akimirką pasiuntė politinę žinutę (91)

Islandijos atstovai „Eurovizijos“ dainų konkurse pasinaudojo viešumu, norėdami išreikšti...

Jauna vilniečių pora gyvenimą mieste išmainė į kaimą: daug kas prastai į mus žiūrėjo ir juokėsi išgyventi galima ir už 100 eurų per mėnesį (177)

Jauna vilniečių pora prieš beveik metus pabėgo iš miesto šurmulio ir vidinę ramybę atrado...

Mokslininkai išsiaiškino, kokie pavojai slypi vėlyvame nėštume: išvada nustebino juos pačius

Mokslo ir medicinos pasiekimai sulig kiekvienais metais moterų gimdymo amžių stumia tolyn ir tolyn....

Kriptovaliutų entuziastai savo gretose jau turi ir kandidatą į JAV prezidentus

Yra vienas demokratų kandidatas į prezidentus, kuris gali pasigirti stipriu kriptovaliutų...

Ruso vairuotojo dukra griebėsi stulbinamų triukų Niujorko turtingiausiems apmauti: nesigailiu (169)

Prisiekusieji nusprendė, kad Anna Sorokin kalta – ji apgaule išviliojo iš viešbučių,...

Ženklai, kad vyras jus vis dar myli

Laikui bėgant visos santuokos keičiasi ir pirminė kibirkštėlė virsta maloniu patogumu. Vis...