Dažnas kalbintasis komentavo, kad lietuvė pateks į finalą. Daugeliui atlikėja įsiminė ne tik dėl nuostabių vokalinių sugebėjimų, bet ir dėl įspūdingo pasirodymo.

Iš Izraelio kilusios žurnalistės teigė, kad M. Linkytės pasirodymas joms labai patiko, be to, pagyrė jos suknelę bei pritariančiasias vokalistes. Merginos neabejojo, kad atlikėja be abejonės pateks į finalą.

„Tai išskirtinis pasirodymas savo dvasingumu, po to, kai sužinojau dainos reikšmę ir pamačiau jos pasirodymą, pasijaučiau tarsi kelionėje su Monika. Pritariančiosios vokalistės yra labai įspūdingos, viskas tarpusavyje tiesiog nuostabiai dera. Dainos atmosfera yra nuostabi, „Čiūto Tūto“ motyvas yra labai lietuviškas, etniškas“, – teigė izraelietės.

Spaudos centre besidarbavęs žurnalistas pasakojo iki antrojo pusfinalio nematęs M. Linkytės pasirodymo, tačiau po repeticijos prieš antrąjį pusfinalį liko sužavėtas jos pasirodymu.

„Be to, man labai patiko oranžinė jos suknelė“, – šypsojosi vyras.

Kalbintos islandės sakė, kad per repeticiją M. Linkytė pasirodė labai stipri varžovė kitoms šalims.

„Ji sulaukė daug žurnalistų plojimų, atlikėja padarė tikrai labai gerą darbą. Manau, kad Monika tikrai pateks“, – teigė moteris.

Norvegas pasakojo matęs lietuvių atstovės „Eurovizijoje“ pasirodymą ir 2015 metais.

„Ji tikrai pateks į finalą. Manau, kad šis pasirodymas yra daug stipresnis, man patinka, kad ji turi pritariančiasias vokalistes, smagu, kad su jomis atlikėja dalinasi scena. Finale jūs galite patekti į top 10-tuką“, – teigė norvegas.

Daugiau užsienio žurnalistų reakcijų į Monikos Linkytės pasirodymą – viršuje esančiame video reportaže.

Delfi primena, kad jau įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kurio metu į sceną žengė Norvegija, Malta, Serbija, Latvija, Portugalija, Airija, Kroatija, Šveicarija, Izraelis, Moldova, Švedija, Azerbaidžanas, Čekija, Nyderlandai, Suomija.

Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kurie 10 dalyvių iškeliavo į finalą. Jais tapo Kroatija, Moldova, Šveicarija, Suomija, Čekija, Izraelis, Portugalija, Švedija, Serbija, Norvegija.

Lietuvos atstovė pasirodys jau ketvirtadienį antro „Eurovizijos“ pusfinalio metu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės