Prieš dainų konkurso finalą kalbinti žmonės neslėpė geros nuotaikos, buvo nusiteikę pasilinksminti ir palaikyti savo favoritus. Šalia Liverpulio arenos buvo galima sutikti dainų konkurso fanus, kurie buvo pasipuošę Didžiosios Britanijos vėliavos spalvų atributika, pro akis nepraslydo ir Izraelio atstovę Noa ir jos dainą „Unicorn“ palaikantys žmonės su vienaragio kostiumais bei lankeliais.

Stebėti „Eurovizijos“ buvo atvykę ir lietuviai. M. Linkytei jie prognozavo aukštą vietą konkurso finale, o sutikti vyrai mielai sutiko ir padainuoti garsiasias „Čiūto Tūto“ eilutes.

„Eurovizijos“ fanai renkasi stebėti dainų konkurso finalo:

Delfi primena, kad 2023 m. „Eurovizijos“ dainų konkursas vyksta 67-aji kartą, Liverpulyje, Didžiosios Britanijos mieste, kuriame gyvena apie 500 tūkst. žmonių.

2022 m. konkursą Turine, Italijoje nugalėto Ukrainos grupė „Kalush Orchestra“ su daina „Stefania“, tai būtų buvęs trečias kartas, kai „Eurovizija“ būtų surengta šioje šalyje, tačiau dėl vykstančio karo priimtas sprendimas konkursą rengti kitoje šalyje.

Kelios šalys išreiškė susidomėjimą „Eurovizijos“ rengimu, tačiau galiausiai priimtas sprendimas, kad konkursas vyks Didžiojoje Britanijoje, šalyje, kuri prieš metus užėmė antrą vietą. Tai yra devintas kartas, kai čia rengiama „Eurovizija“.

Dalyvių pasirodymus žmonės stebės 11 000 vietų Liverpulio „M&S“ arenoje, kurioje anksčiau vyko įvairūs sporto, kultūriniai renginiai, koncertai. Anksčiau čia rengiami 2008 m. MTV Europos muzikos apdovanojimai, Pasaulio meninės gimnastikos čempionatas.

Lietuvos atstovė M. Linkytė finale pasirodys 22 numeriu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės