Thomas Neuwirthas, kuris scenoje dažnai įkūnija žymiąją Conchitą, pasakojo, kad jį Lietuvos pasirodyme žavi dainos lengvumas, Monikos balsas, tačiau labiausiai keri jos išvaizda.

Kiek anksčiau menininkas turėjo progą su Monika Liu susitikti gyvai. Atlikėjas užsuko į lietuvių dainininkės persirengimo kambarį ir šie trumpai šnektelėjo. Džiugiu vizitu dalintasi ir socialiniuose tinkluose.

Spėlioti, kokią vietą šiemet konkurse užims Lietuva ar kita šalis artistas nėra linkęs, pasak jo, jis mielai pergalę atiduotų visiems.

„Noriu, kad laimėtų visi. Žinote, „Eurovizija“ yra tokia nenuspėjama, mes nežinome. Aš jai linkiu viso, kas geriausia. Ir aš esu tikras, kad ji dainuodama pakels stogą“, – į klausimą portalo 15min.lt žurnalistei atsakė pašnekovas.

Netrukus savo klausimus „Eurovizijos“ žvaigždei suskubo užduoti ir kitų šalių atstovai. Tą galite išvysti vaizdo įraše.

Th. Neuwirthas – šį vardą žino tikrai gerokai mažiau žmonių, nei Conchitos, nors abu jie priklauso tam pačiam žmogui – 2014 metų „Eurovizijos“ laimėtojui iš Austrijos. Tarptautiniame dainų konkurse scenos žvaigždė gerbėjų širdis užkariavo ne tik savo daina, bet ir akį traukiančiu įvaizdžiu.

Po projekto Conchitos personažas ir toliau sėkmingai džiugino gerbėjų širdis. Tai, kad atlikėją stebi didžiulė gerbėjų armija įrodo ir jo socialinių tinklų skaičiai – vien instagrame garsenybė turi 392 tūkst. sekėjų.

Naujausiuose įrašuose Conchita vertino šių metų „Eurovizijos“ dalyvius. Žvaigždė spėjo įvertinti ir šiųmetinę Lietuvos viltį. Jau nuo pirmųjų dainos akordų dainų konkurso laimėtojas demonstravo ryškias emocijas.

„Ak, o, Dieve, aš myliu tai. Aš myliu tą jausmą. Aš myliu šią dainą, – kartojo Conchita. – Monika, bella Monika, ji nuostabi. Ta suknelė!“

Komplimentų negailėjo ir drauge su Conchita sėdėjęs kolega. Jis teigė, kad jam taip pat labai patinka daina, pasirinktas įvaizdis.

„Man labai patinka jos šukuosena. Viskas tiesiog buvo nuostabu, Lietuva. Šukuosena, suknelė, vaizdo įrašas, daina, balsas. Šis pasirodymas turi viską“, – tikino atlikėjas ir plaukų stilistas Martinas Zerza.

2014 metais Kopenhagoje vykusiame „Eurovizijos“ konkurse Austrijos atstovė Conchita nugalėjo su daina „Rise Like A Phoenix“.

Tada Austrija laimėjo konkursą po ilgos pertraukos nuo 1966 metų pergalės.

Žvaigždė pavergė širdis visoje Europoje ir už jos ribų, nors ir buvo tam tikros priešiškos reakcijos dėl jos seksualumo ir išvaizdos: daugelį glumino moteriškas įvaizdis, papildytas vešlia barzda. Tačiau galiausiai tai tapo raktu į sėkmę ir net prekiniu ženklu.

Kai tampa Conchita, Thomas save vadina „ji“, tačiau visu kitu metu apie save kalba kaip apie vyrą.

Jis gimė Austrijoje ir šalyje išgarsėjo sudalyvavęs TV šou „Starmania“.

Pirmasis pusfinalis:

Antrasis pusfinalis:

„Eurovizijos“ atidarymas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)