Monika Liu ant scenos lips trečia. Pirmoji pasirodys pikantišką pasirodymą rengianti albanė, antri – nutrūktgalviai latviai.

Pirmajame pusfinalyje pasirodys ir euroviziniais nugalėtojais jau tituluojami ukrainiečiai.

Pati Monika Liu tvirtina, kad jaučiasi užtikrintai ne tik dėl savo pasirodymo, bet ir dėl to, kad konkursą, jos nuomone, privalo laimėti ukrainiečiai.

Eurovizijos“ lietuviams tarsi trečioji religija – net jei nesidomi konkurso aktualijomis, nuomonę apie šalies atstovus tautiečiai tikrai turi ir giliai širdyje tiki sėkme.

Vieni gatvėje sutikti praeiviai vertina Monikos Liu talentą ir linki aukščiausių rezultatų, kiti sako, kad koją pakiš lietuvių kalba ir dainos emocija. Daugiau apie tai – vaizdo įraše.

Deja, šiemet prognozės Lietuvai nėra tokios palankios, kaip pernai. Šalies atstovė Monika Liu su daina „Sentimentai“, ilgą laiką vertinimų lentelėse buvusi paskutinėse vietose, artėjant pusfinaliui pakilo beveik per 10 pozicijų, o vėliau vėl nusileido.

Lažybininkai pirmajame dešimtuke nemato ne tik Monikos Liu, o ir Latvijos bei Estijos. Guodžia tai, kad gerbėjai apklausose Moniką Liu vertina bene geriausiai iš visų Baltijos šalių. Populiariausio „Eurovizijos“ tinklaraščio „Wiwibloggs“ duomenimis, Lietuva yra ryški lyderė, lyginant su Latvija ir Estija.

Prieš pat pirmąjį pusfinalį „Delfi“ taip pat kvietė pasidalinti savo nuomone specialioje apklausoje. Skaitytojų klausta, ar Monika Liu pateks į finalą? Balsai pasiskirstė stebėtinai lygiai. Tai, kad Lietuvą išvysime finale mano 49 proc. apklaustųjų, tačiau kiek didesnė – 51 proc. – dalis mano, jog šiemet perlipti pusfinalio ribos nepavyks. Savo nuomonę „Delfi“ balsavime išreiškė beveik 16 tūkst. žmonių.

Tiesa, verta nepamiršti, kad išankstiniai vertinimai ne visada sutampa su tikraisiais lyderiais, todėl atlikėjų pozicijos dar gali keistis. Kaip bus šiemet – sužinosime jau netrukus.

Gerbėjai renkasi prie šou arenos Italijoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją