Reportaže, rodytame Delfi TV laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“ „The Roop“ neslėpė puikios nuotaikos ir spindėjo vidine ramybe.

Pasiteiravus, ar žiūrėjo savo pirmojo pusfinalio pasirodymo numerį ir ką galvoja apie jį, „The Roop“ buvo atviri.

„Pavyko labai puikiai. Esame patenkinti kiekvienu momentu“, – kalbėjo jie.

Nedaugeliui pavyko pastebėti ir išskirtinį aksesuarą Vaidoto ausyje – auskarą, kurį puošia raidė „D“. Uždavus klausimą, ar ši raidė simbolizuoja mylimosios Deimantės pirmąją vardo raidę, dainininkas atsakė, kad ne tik tai.

„Tai yra Deimantės pirma raidė, bet šiaip tai – „Discoteque“. Kai turėjome dainą „On Fire“, taip pat buvo auskaras, ant kurio buvo užrašyta „On Fire“. Dabar yra raidė D“, – aksesuaro simbolinę reikšmę atskleidė V. Valiukevičius.

Vien tik į pasirodymą „Eurovizijos“ scenoje susitelkusios grupės nariai stengiasi nesilyginti su konkurentais ir nesekti žinučių spaudoje. Tačiau, pasak jų, laimėjimo galimybės grupė neatmeta ir šiuo atžvilgiu yra nusiteikę optimistiškai.

„Mes pasiruošę laimėti, bet kaip bus su tuo laimėjimu – Dievas težino, – juokėsi „The Roop“ nariai. – Mes to nuspėti negalime. Nei vienas šimtu procentų negali pasakyti, kad laimės. Bet kad mes tam pasiruošę, pasiryžę – taip.“

Į Lietuvą „The Roop“ grįš iškart po „Eurovizijos“ finalo – sekmadienį vakare. Nors grupės nariai svajoja apie kokybišką poilsį, vis tik ilsėtis ilgai neteks – ateinanti savaitė žada būti aktyvi ir darbinga.

Na, o pasiteiravus, ko labiausiai pasiilgo, Vaidotas savo atsakymu kiek nustebino.

„Aš pasiilgau troškinių, sriubos, labai paprastų dalykų“, – sakė „The Roop“ lyderis.

Visą pokalbį su grupe „The Roop“ galite pamatyti vaizdo įraše straipsnio viršuje arba penktadienį 20 val. 30 min. Delfi TV laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės