Dešimtyje laidų 24 žymiausi Lietuvos muzikos prodiuseriai varžysis tarpusavyje dėl piniginio prizo ir vos per 90 minučių turės sukurti tikrus hitus, o laidos vedėjai – grupė „8 Kambarys” su atlikėju Niko Barisu įvairiais būdais jiems trukdys. Kas atlaikys visus išbandymus ir taps nugalėtojais? Kurie muzikiniai kūriniai labiausiai patiks žiūrovams?

Projekte „Flipink“, kaip rašoma pranešime spaudai, dalyvauja 12 muzikos prodiuserių komandų po 2 žmones. Kiekvienoje laidoje suteikiami vis kiti 5 įrašyti garsai iš įvairių vietų, tokių kaip oro uostas, kavinė, geležinkelio stotis, kirpykla ir pan. Tada duodamos žinomų Lietuvos atlikėjų Vido Bareikio, Vaido Baumilos, Remio Retro, Gabrieliaus Vagelio, Ironvyto, „Grupe W.I“, „The Roop“, Lino Adomaičio, Monikos Linkytės akapelos ir 90 minučių naujam muzikiniam kūriniui sukurti.

Tačiau muzikos prodiuseriai nežino, kad gamybos metu jų lauks įvairios kliūtys – netikėti garsai, triukšmas, svečiai, gundymai ir kt. Po 90 minučių vyksta balsavimas. Kūrinius klauso ir vertina atsitiktiniai praeiviai gatvėje, akapela atlikėjas bei profesionalus muzikos prodiuseris Leon Somov.

Laimėjusi muzikos prodiuserių pora patenka į kitą etapą. Finalinėje kovoje bus varžomasi dėl prizinių vietų ir 1000, 600 ir 400 eurų vertės piniginių apdovanojimų.

„Vieną gražią sekmadienio popietę su Niko Barisu susėdome ir pradėjome rutulioti idėją. Paskambinome „8 Kambariui” ir sugalvojome scenarijų. Paskui vyko pilotinės laidos filmavimas ir supratau, kad tai bus kažkas naujo ir itin smagaus. Juokingiausia, kad mes tikėjomės viską nufilmuoti per mėnesį, o net nepajutome kaip atėjo žiema. Tiek daug prodiuserių reikėjo surinkti į vieną vietą ir dar suderinti laikus. Visus iššūkius bei kliūtis sėkmingai įveikėme ir įgyvendinome projektą, kuris manau, kad leis žmonėms išgirsti iš naujo jų anksčiau pamėgtus muzikinius kūrinius.“ – apie laidų kūrimo užkulisius pasakoja Zenonas Valeika „Flipink“ laidų idėjos autorius bei režisierius.

„Kuriant projektą „Flipink“ mums pirmą kartą teko save išbandyti laidos prodiuserių ir vedėjų kailyje. Įgavome naujų patirčių. Ieškojome idėjų, kūrėme ir neapsiėjome be klaidų. Kaip ir kuriant muziką viskas vyko iš emocijų, jausmo. Esame „užsidegę“ šiuo projektu ir tvirtai juo tikime. Žiūrovams norime parodyti, kas vyksta už uždarų durų studijoje, kaip vyksta kūrybinis procesas, koks jis dažnai būna įdomus ir netikėtas, kas slypi už garsių kūrinių bei galbūt įkvėpti kitą didelį vardą muzikoje, kuris ateityje garsins Lietuvą,“ – apie naują televizijos laidos vedėjų patirtį atvirauja grupės „8 Kambarys” atlikėjai Deividas Alejūnas ir Karolis Talutis.

„Matydamas muzikinius, ir ne tik, šou Lietuvoje, visada atkreipdavau dėmesį kaip žiūrovams parodomas tik pats paviršius, kiek nedaug žmonės pamato kas vyksta už uždarų durų. Todėl galvoje, jau kuris laikas, brendo svajonė ir idėja parodyti žmonėms tai, ko jie nemato ir supažindinti su muzikos prodiuserio amatu.“ – papildė vienas iš laidos vedėjų Niko Barisas.

Muzikos prodiuserių poros, kurios varžysis „Flipink“ projekte ir kausis dėl nugalėtojų vardo bei prizinio fondo: Linas Gaudutis sceniniu vardu „Gaullin“ ir Aivaras Kavaliauskas „AivarasK“, Lukas Folkmanas „Bardachiokas“ ir Kristupas Jasaitis „JKRS“, Dovydas Būdvytis „RPTLE“ ir Matas Ligeika „Ligeika“, Lukas Kemėšis „Lucky Luke“ ir Dominykas Dielininkaitis „Leowi“, Donatas Tamašauskas „Dzouns“ ir Andrius Jovarauskas, Roman Andrejev „RGHXK“ ir Tigran „Dozed Tigers“, Domantas Kliučininkas „Utopius“ ir Rokas Klimas „Klimas“, „Titas“ ir „Salomėja“, Laisvūnas Černiovas „Matto“ ir Vytautas „Papuga“, Karolis Andriuška „Dan Port“ ir Augustas Verbus „Fella“, Joana Valančauskaitė „Joanna rea“ ir Gytis Povilionis „Substed“, Adomas Strazdas „Skellas“ ir Gediminas Abaris.

Kuri pora taps žiūrovų numylėtiniais bei favoritais?

Net 5 savaites iš eilės, antradieniais televizijos žiūrovams bus pateikiamos dvi naujos ir intriguojančios „Flipink“ dalys. Pirmosiose dviejose muzikinio šou serijose žiūrovai stebės, kaip „Lucky Luke“ ir „Leowi“ pora bei „Dan Port“ ir „Fella“ duetas sukuria remiksus Vaido Baumilos dainai „Kunigunda“. Antroje dalyje „Bardachiokas“ ir „JKRS“ varžysis su „Utopius“ ir „Klimo“ pora ir perdarys Remio Retro kūrinį „Iki aušros“. Kas taps nugalėtojais pirmose kovose? Kaip naujai skambančius kūrinius įvertins jų atlikėjai? Ar laidos vedėjų sugalvoti trukdžiai neišves iš pusiausvyros bei kantrybės muzikos prodiuserių?

Žiūrėkite naują projektą „Flipink“ nuo sausio 10 d. per televiziją „Go3“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės