„Ir mes pagal sezoną kiek „palengvinsime“ programų tinklelį, – teigia vyriausioji „Žinių radijo“ redaktorė Laima Abromaitytė, – įsileisime daugiau vasariškų nuotaikų, tiesioginėse laidose kelsime būtent vasarą kylančius klausimus“.

„Parengti geras lengvo, vasariško stiliaus laidas yra nė kiek ne lengviau, nei sukalti sunkiasvorį politinių diskusijų klubą“, – sako generalinis „Žinių radijo“ direktorius Vaidotas Žukas.

„Žinių radijo“ bendradarbis Andrius Tapinas vasarą rengs sezoninę laidą apie verslą „Nematoma ranka. Vasaros ekonomika“.

„Vasara su Žinių radiju“ nuo liepos pradžios (pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 10.10 val.) kvies klausytojus drauge su laidų dalyviais analizuoti vasariškas aktualijas.

Rengiama ir premjera – teisingumo kelius ir klystkelius analizuos visai nauja laida „Mano teisė“. Jos autoriai – advokatas Darius Sauliūnas ir žurnalistė Eglė Kairelytė.

„Žinių radijo“ vadovas V. Žukas sako, kad vienas vasariško periodo šūkių – „Žinių radijo“ eteryje – lietuviška vasara!“. „Kai valdžioje siautėja gėdingas, nevaldomas taifūnas, tik normalus, dirbantis ir dar į užsienį neišvažiavęs pilietis lieka vienintelė valstybės viltis. Miesčionys vasarą dažniau poilsiauja, vartosi ir kepinasi paplūdimiuose, paežerėse, tačiau artėja pats darbymetis mūsų sodiečiams. Taigi vasarą savo eteryje ketiname pagloboti žemės ūkio žmones“, – teigia V. Žukas.

„Žinių radijas“ yra vienintelė radijo stotis, rengianti teminę laidą „Salos“ apie pasaulio lietuvius (autorė Justina Juršytė). Išeiviai klausosi „Žinių radijo“ internetu, balsuoja interneto svetainėje www.ziniuradijas.lt. Birželio mėnesį „Salos“ bus transliuojamos kas savaitę.

Nuo vasaros pradžios „Žinių radijo“ eteryje klausytojai negirdės į atostogas išėjusios sekmadieninės „Aktualiosios kultūros“ (autorė Ada Paukštytė), „Klausimų apie skaidrumą“ (autorius Rytis Juozapavičius). Vasaros viduryje trumpų atostogų išeis ir valandos trukmės „Rytas su Žinių radiju“.

Vis dėlto „Žinių radijo“ eteryje prioritetu išliks aktualiausia informacija apie vidaus ir užsienio politiką, ekonomiką, socialinį gyvenimą, kultūrą, sportą. Naujausios žinios bus su orų prognoze bei vandens temperatūra Lietuvos upėse, ežeruose, Baltijos jūroje.

Nenutruks išsami Lietuvos ir užsienio spaudos apžvalga ir pagrindinės diskusijų laidos: „Raktas“ (autorius Audrys Antanaitis), „Prie pietų stalo“ (autorius Ginas Dabašinskas), dviejų valandų tiesioginis „Dienos klausimas“ (autorės Lina Luneckienė ir Agnė Skamarakaitė).

Savaitgaliais ir toliau bus transliuojama tiesioginė praktiška medicinos laida „Mano sveikata“ (autorė Jurgita Ramanauskienė), po Senąjį žemyną keliauti kvies „Naujoji Europa“ (autorė Lina Pavalkytė), žymiausias žmonijos istorijos asmenybes ir reiškinius iškels „Laiko vinys“ (autorė Jūratė Samušytė), vasarojančius televizijos žmones kalbins „Radijo TV“ (autorius Raigardas Musnickas), sovietinės okupacijos periodo herojus ir antiherojus minės ir pasipriešinimo kovas analizuos „Laisvės kryžkelės“ (autoriai Audrys Antanaitis ir Ričardas Čekutis) ir t. t.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės