„Prieš metus meras pradėjo labai kūsti, labai blogti, buvo irzlesnis, kategoriškesnis. Aš mačiau, kad yra kažkas blogai. Daug kas tą pastebėjo, nes matėsi, kad žmogus tiesiog akyse krenta. Net galvojau, kad gal onkologija, gal kažkokia liga“, - sako D. Meiželytė, vėliau sužinojusi, kad R.Šimašiaus šeimoje bręsta skyrybos.

Žinia apie mero šeimos griūtį jai buvo absoliučiai netikėta. Bet dar labiau nustebino mero pranešimas dieną prieš trečiąsias vestuves.

Remigijus Šimašius ir Gilma Teodora Gylytė

„Apie tai, kad tuokiasi, tai pranešė frakcijos pokalbių grupėje dieną prieš. Parašė, kad praneš apie santykius su Gilma. Aš nežinojau, kas yra Gilma, pradėjau gūglinti, radau tris Gilmas ir viena iš jų buvo Gilma Teodora. Galvoju, puiku. Manau, tai nebuvo ilgai slėpti santykiai, nes vis tiek būtų išlindę“, - sakė politikė.

Nors D. Meiželytė džiaugiasi naująja mero laime, kiti „KK2 penktadienio“ svečiai - gerokai kategoriškesni, rašoma LNK pranešime spaudai.

„R. Šimašius pamynė mero vardą ir turėtų atsistatydinti“, - neabejoja politikas Žilvinas Šilgalis.

„Aš tų gaidukų tai nemyliu, nes yra žmonės su dvigubais dugnais. Deklaruoja stebuklingiausias vertybes ir staiga vieną dieną lieka žmona ant ledo su skolom. Ir žiniasklaida visa gėrisi, ach, Šimašius su jauna gražia žmona. Ką galvoti tai paliktai, kada juos rodo besišypsančius?“ - sako taip pat skyrybas išgyvenusi buvusi Seimo narė, poetė Dalia Teišerskytė.

Garsiausios šių dienų jausmų istorijos ir sudaužytų bei jau pagijusių širdžių reikalai – šį vakarą, 19.30 val., LNK laidoje „KK2 penktadienis“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (244)