Kviečiame laidą žiūrėti drauge su DELFI. Čia nuolat atnaujinsime nuotraukų albumą, pranešime naujienas, lauksime Jūsų komentarų.


Beje, keičiasi balsavimo taisyklės - nuo šiol teisėjai neturės jokio balso sprendžiant dalyvių likimą. Viską lems žiūrovai, balsuojantys trumpaisiais numeriais. Balsavimas prasidėjo visiems keturiems dalyviams sudainavus po pirmąją dainą.

Svečio teisėmis koncerte pasirodė "Roxy 5", Saulius, Kristina bei Petras Daunys.

Pirmoji prie mikrofono stojo Ugnė. Reportaže prieš pasirodymą ji papasakojo apie savo tėtį, kuris šiuo metu gyvena JAV. Pasirodo, mergina su savo tėčiu buvo susipykusi ir susitaikė vien "X Faktoriaus" dėka, kuomet jis savo dukrai parašė, jog labai ją palaiko ir žiūri laidas. Ugnė šį vakarą atliko "Lemon Joy" dainą "Mylėt tave taip beprotiška ir keista".

"Vietomis tavo balsas buvo netgi panašus į Igorio Kofo", - pasirodymą komentavo Šapras. Tuo tarpu Rūtai nepatiko Ugnės įvaizdis: "Man tai buvo vienas iš silpnesnių tavo pasirodymų".

Ugnė Valinčiūtė

Po Ugnės į sceną lipo Aleksandra. "Daina nebuvo dėkingiausia tau atsiskleisti, bet nei sekundei nepradėjau ieškoti kažko kito. Išlaikei dėmesį. Buvo gražu, miela ir tvarkinga", - pasirodymą komentavo Samas.

"Slaviška tavo prigimtis atnešė tikrąją romantiką į Lietuvą. Čia viskas tikra, natūralu ir gera", - pritarė V. Šapranauskas.

Aleksandra Metalnikova

Giedrei šįkart atiteko Vaido Baumilos daina "Ieškok manęs". "Iš publikos reakcijos supranti, kad esi tobula", - sakė Šapras ir teiravosi, kokį egzaminą merginai teko laikyti Veterinarijos akademijoje. "Tu turi tokių gerbėjų, kuriems net nesvarbu ką ir kaip dainuoti. O ko daugiau "X Faktoriuje" reikia?", - pasirodymą komentavo R. Ščiogolevaitė. Tuo tarpu S. Prūsaičiui pasirodė, kad Vaidas Baumila su šia daina susitvarkė geriau.

Giedrė Vokietytė

Tuo tarpu "RSP" parodė kiek kitokią savo pusę ir improvizuodami sudainavo dainą "Summertime". Beje, jaunuoliai įkando Samo auklėtinei Giedrei ir dainos pabaigoje pakartojo jos triuką su žalias švieseles atspindinčia medžiaga. Tiesa, žibėjo ne pirštinės, o merginų užpakaliukai.

"RSP reiškia "repas su padainavimais". Tai yra jūsų arkliukas, jūs superiniai. O ta vagystė iš Samo, tai ne vagystė, o stiprus dalykas", - sakė Šapras.

"Jūs esate projekto gera nuotaika. Tačiau pagal taisykles turėjo būti lietuviška daina. Aš nepriimu", - sakė Rūta.

"RSP"

Kol vyksta balsavimas scenoje pasirodė jau projektą palikę Kristina ir Petras. Jie duetu sudainavo Robbie Williamso dainą "Kids".

Kristina ir Petras

Sekanti scenoje vėl pasirodė Ugnė. Nors Samas žadėjo, jog tai bus įspūdingiausias jos pasirodymas, V.Šapranauskui taip nepasirodė. "Viskas yra gerai, viską tu padarei. Buvo kelios smulkmenos, bet tai vidiniai dalykai", - sakė S.Urbonavičius.

"Aš gyvenime taip nesijaudinau", - po pasirodymo sakė Ugnė.

Ugnė Valinčiūtė

Celine Dion dainą "I'm Alive" atlikusi Aleksandra tiesiog pakerėjo teisėjus. "Tai buvo geriausias tavo pasirodymas iki šiol", - merginą gyrė Samas.

"Tai buvo tobuliausias šio vakaro pasirodymas. Manau, kad toks pasirodymas būtų gražiausia finalo puošmena", - sakė S. Prūsaitis. "Aš taip jaudinausi, kad tuoj sprogsiu ir aptaškysiu Šapranauską", - juokėsi R.Ščiogolevaitė.

Aleksandra Metalnikova

Į sceną sugrįžusi Giedrė atliko Pink dainą "Perfect". "Žiūrėdamas į tave užmirštu visus tuos stebuklus, kuriuos sugalvoja Samas", - sakė V.Šapranauskas. "Pagrindinis dalykas jau įvyko - tu turi savo publiką", - sakė Rūta. "Įvyko ir dar vienas dalykas - turi puikų prodiuserį, kuris tave labai myliu. Linkiu judėti į priekį", - sakė S.Prūsaitis.

Giedrė Vokietytė

Antrą kartą pasirodę "RSP" atliko Eminemo ir Rihannos dainą "Love The Way You Lie". "Pagaliau iš tikrųjų užaugote. Jūs nebe tie piemenukai, kurie blaškosi ieškodami vietos", - pasirodymą komentavo S.Urbonavičius.

"Tai absoliučiai geriausias jūsų pasirodymas. Visiškas perlas. Neturiu nei vieno priekaišto", trijulę gyrė R. Ščiogolevaitė.

"RSP"

Beje, reklaminės pauzės metu projekto rengėjai nepraleido progos pašiepti konkurentų ir pasityčiojo iš atlikėjo Radžio. Grojant jo dainai į sceną buvo išneštas kartoninis jo atvaizdas, kas labai prajuokino salėje sėdinčius žiūrovus.

"X faktorius" tyčiojasi iš Radžio

Pirmieji du dalyviai iškart patekę į superfinalą - Aleksandra ir "RSP".

Laidos akimirkos - nuotraukų albume:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (967)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės