Televizijos žiūrovai laidoje išvys tik gyvai atliekamus pasirodymus, kuriems dalyviai ruošėsi pasibaigus etapui „Kėdžių iššūkis“. Visos projekte dalyvaujančios garsenybės repetavo su vokalo mokytojais, choreografais, o paruošti jiems pasirodymus padėjo visa kūrybinė komanda, rašoma spaudos pranešime.

Teatro aktorius ir režisierius A. Storpirštis scenoje atliks grupės „Cold play“ dainą „Viva la vida“. Jis rinkosi iš dainų, kurios turi kokią nors istoriją arba yra apie istoriją. „Daina yra apie Prancūzijos revoliuciją, Liudviką XVI, kurį revoliucijos metu nukirsdino. Likęs istorinis faktas, kad kai karalių vedė atlikti mirties bausmės, jis sakė kalbą. Tačiau visa tauta taip rėkė, kad metraštininkai neišgirdo nė vieno žodžio, neužrašė, ką jis sakė. Tai padarė „Coldplay“. Ši daina yra neišlikusi Liudviko XVI kalba prieš giljotiną“, – apie savo pasirinkimą kalba A. Storpirštis.

Aktorė Austėja Lukaitė neslepia, kad prieš šią laidą ji jaudinasi ypatingai. Dalyvės daina yra su iššūkiu – tai vienas iš „Eurovizijos“ hitų. „Ši daina labai atspindi mane. Dabar esu pop pasaulyje, bet baigusi operą. Tačiau esu šou, kur viskas susijungia į vieną kūrinį. Suprantu, kur einu, turiu išsiskirti tarp kitų dalyvių“, – sako A. Lukaitė.

Vizažo meistrė, grožio salonų įkūrėja Milita Daikerytė gyvenime pasižymi darbštumu. Nieko keisto, kad ir šiame projekte ji stengiasi išnaudoti visas suteiktas galimybes. Teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu scenoją Militą pavadino „jaunąja diva“. „Nežinau, ar žmonės aplink mane pasikeitė, ar aš pasikeičiau. Buvo keista sulaukti ne piktų komentarų ar pašaipų, o tiek palaikymo. Supratau, kad visgi man patinka toje scenoje“, – gerbėjų komplimentais džiaugiasi nuomonės formuotoja.

Vienas populiariausių Lietuvos „youtube'rių“ Gediminas Gabalis šią savaitę ant savo durų rado keistą raštelį. „Būk žmogus, pagailėk kaimynų ir nežudyk jų puikiu balsu“ – buvo rašoma jame. Vaikinas spėja, kad galbūt taip galėjo parašyti viršuje arba apačioje gyvenanti kaimynė. Todėl projekto dalyvis nusprendė repetuoti gryname ore, ant tilto, kad nebūtų aplinkui jokių žmonių ir galėtų sau drąsiai dainuoti. „Būna, kad šeštą valandą ryto aš sau dainuoju su ausinėmis, žmonių nėra ir nesidairau aplinkui. Prabėga koks nors bėgikas ir tada pagalvoju, kad jis viską girdėjo“, – juokiasi vaizdo tinklaraštininkas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)