Sauliaus Prūsaičio, Marijono Mikutavičiaus, Sauliaus Urbonavičiaus-Samo bei Justės Arlauskaitės-Jazzu mokiniai atliks pasirodymus. Tiesa, pirmagimio susilaukusią dainininkę pirmojo finalo metu teisėjo kėdėje pakeitė atlikėjas, Lietuvos muzikos scenos legenda Andrius Mamontovas.
Sauliaus Prūsaičio komanda
Grupių kategorijai vadovauja atlikėjas, hitų kūrėjas S. Prūsaitis. Trijų merginų roko grupė „Sankaba“ gimė prieš ketverius metus, tačiau jos sudėtis keitėsi. Dabar grupėje – trys žavios merginos Auksė, Patricija ir Erika. Gargžduose gyvenančios muzikantės svajoja išleisti albumą ir išgarsėti visoje Lietuvoje.
Geriausių draugų grupė iš Ignalinos „Spurr“ prajuokino projekto teisėjus iki ašarų. Moksleivių atlikta daina „Faršas“ jau tapo šio „X faktoriaus“ sezono pažiba. Grupės pavadinimas reiškia judesį ir motyvaciją. Vaikinai nesustoja ir ragina judėti į priekį vienas kitą. Jų svajonė yra užkariauti sceną bei pragyventi iš muzikos.
„Midnight Gents ir Gabrea“ – muzikos pasaulio profesionalai, scenoje galintys atlikti bet kokio stiliaus kūrinius. Muzikantai turi sukaupę ilgametės sceninės patirties – tai matyti vos jiems įžengus į sceną. Grupę sudaro vokalistė Gabrielė bei muzikantai Jonas ir Paulius. Grupė susikūrė, kai pasaulį buvo apėmusi pandemija. „Midnight Gents“ dažnai koncertuoja privačiose šventėse – savo muzika linksmina vestuvių, krikštynų ar gimtadienių svečius.
Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komanda
Jaunimo kategorija šį sezoną priklauso teisėjui Sauliui Urbonavičiui-Samui. Iš mažo Musninkų miestelio kilęs Domantas Rolis dirba Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyboje. Deja, dėl griežtos sutarties Domantas negali atskleisti, ką iš aukščiausių valstybės vadovų saugo. Vaikinas mokėsi Vilniaus kolegijoje, menų ir kūrybinių technologijų fakultete, kur gilinosi į populiariąją muziką.
„Scenai reikia talento, sunkaus darbo ir didelio noro. Norėjau dalyvauti „X faktoriuje“ ir anksčiau, tačiau vis neprisiversdavau“, – sako Domantas.
Gabrielę Kalniškytę galima tituluoti kaip netikėčiausiai į projektą patekusią dalyvę. Atėjusi į „X faktoriaus“ filmavimą kaip žiūrovė, jau netrukus ji stovėjo scenoje kaip dalyvė. Gabrielę žengti į sceną paskatino filmavime sutiktas bičiulis.
„Kada, jeigu ne dabar? Nėra, ko laukti, nes gyvenimas trumpas“, – įsitikinusi Gabrielė.
Justės Arlauskaitės-Jazzu komanda
Vyresniųjų kategoriją rinkosi populiariausia šalies atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Į finalus patekusi Jausmė Elena Stonkutė atėjo į „X faktorių“ parodyti, kad kanklės gali skambėti kitaip. Jausmė įsitikinusi – kartais reikia išstumti save iš komforto zonos. Geriausiai vilnietė jaučiasi ne prieš tūkstančius žiūrovų, o jaukiuose koncertuose, kur gali bendrauti su savo auditorija.
„Kuriu muziką, turiu savitą konceptą. Tačiau ateina laikas, kai norisi praplėsti savo auditoriją“, – sako Jausmė.
Dovydas Misiūnas-Dovi – Londone gyvenęs gatvės muzikantas. Dovydas jau bandė laimę „X faktoriuje“ – dalyvavo pirmame projekto sezone. Vėliau grojo Šiaulių renginiuose, o galiausiai išvyko studijuoti muzikos į Didžiąją Britaniją. Studijas Dovydas iškeitė į grojimą gatvėje, kur įgavo neįkainojamos patirties. Po septynerių metų grįžęs į tėvynę Dovydas nusprendė, kad dabar laikas „X faktoriui“.
„Man patinka groti žmonių miniai. Iš kiekvieno klausytojo gaunu energijos bei ją atiduodu“, – sako Dovydas.
Karolis Mačėnas metė gerai apmokamą darbą tam, kad galėtų visą savo laiką skirti muzikai. Šou dalyvis įsitikinęs – pinigai motyvuoja trumpą laiką, o kai veikla nedžiugina, darbas tampa kančia. Pamatęs, kad šiemet laukia jubiliejinis sezonas, Karolis nedvejodamas užpildė anketą. Tą padaryti jau kurį laiką skatino draugai, šeima bei artimieji.
„Savo dainavimu noriu įkvėpti žmones išdrįsti eiti ten, kur jie iš tikrųjų nori“, – sako Karolis.
Marijono Mikutavičiaus komanda
Atlikėjo Marijono Mikutavičiaus paauglių komandoje esanti Elvija Zvicevičiūtė į projektą atvyko parodyti savo talentą plačiai auditorijai. Elvija yra dalyvavusi ne viename dainavimo konkurse, tačiau patirtis TV projekte jai yra naujiena.
„Esu charizmatiška – man nepatinka būti tokiai, kaip visi. Noriu, kad mane pastebėtų kaip atlikėją. Jaučiuosi tvirtai ir tikrai galiu kovoti šiame projekte“, – sako Elvija.
Vytautė Gaižauskaitė dalyvavo „X faktoriuje“ prieš trejus metus. Vytautei puikiai sekėsi, ji nukeliavo iki tiesioginių transliacijų. Tačiau to kaunietei neužteko – ji sugalvojo grįžti. Per tuos metus Vytautė patobulino vokalinius įgūdžius bei subrendo kaip asmenybė.
„Muzika pakeitė visą mano gyvenimą. Taip pat, ji keičia mane kaip žmogų. Muzika įtraukia ir nepaleidžia. Negalėčiau be jos gyventi“, – sako Vytautė.
Demianas Shyianas – dalyvis, į projektą atvykęs iš Kijivo. Prasidėjus karui, Demianą ir jo mamą priėmė gyventi kauniečių šeima. Demianas scenoje jau dešimt metų, todėl puikiai žino, kas yra kameros ir mikrofonas. Vaikinas Ukrainoje ne tik dainuoja, bet ir filmuojasi įvairiuose projektuose, groja pianinu ir klarnetu.
„X faktoriuje“ aš dainuoju visos savo šalies vardu. Man tai yra labai svarbu. Tobulėti taip pat svarbu, bet svarbiau yra tai, kas liko ten: tėtis, močiutė, šuo ir draugai“, – sako Demianas
Pirmasis „X faktoriaus“ tiesioginis finalas – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!
Dvejas skyrybas išgyvenęs aktorius Saulius Siparis – apie naują meilę: buvau neištikimas, bet pats to neatleisčiau (2)
Meilės keliai – tikrai nežinomi. Tai ji meiliai glaustoji ir bučiuojasi, tai trenkia durimis ir...
Kalėjimo bėgle tapusi atlikėja Beatrich: tokiai patirčiai duodu solidų dešimtuką
Bėgti iš kalėjimo nėra lengva ir ypač tada, kai oro sąlygos nelepina. O kad nebūtum sučiuptas,...
Naujausias Kakės Makės nuotykis: į didžiuosius kino ekranus atkeliauja jos filmas
Jau daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje tęsiasi Kakės Makės manija. Sunkiai rastume knygas...
Aistė Pilvelytė apie tai, kaip išlaiko dailias formas: nesu iš tų, kuri sakys, kad tai – genetika
Atšilus orams ir prasidėjus pavasariui daugelis pradeda labiau rūpintis savo kūno formomis bei...
Kovotojas Rimkenzo – apie vos ištekėjusių merginų elgesį klubuose, nuogas nuotraukas ir meilės nuotykius per atostogas
LNK interneto televizijos pasimatymų laidoje „Renkuosi tave“ merginos ieško profesionalus...
Top naujienos
Paviešintas vaizdo įrašas sukėlė klausimų: ar gali būti, kad Rusijos propagandistas vasarą ilsėjosi Lietuvoje (8)
„Tik Tok“ platformoje įdėtas vaizdo įrašas užminė mįslę: ar gali būti, kad praėjusią...
Vieša paslaptimi tapusias namų statybų „schemutes“ gali tekti pamiršti: apribojamos galimybės statyti žemės ūkio paskirties sklypuose (4)
Jau kurį laiką visuomenėje vieša paslaptimi buvo naujakuriams sutaupyti padedanti „schema“:...
Karas Ukrainoje. Prognozuoja, kad Rusija pakeis atakų taktiką: tai lemia viena aplinkybė Ukraina: kontrpuolimas prasidės netrukus
Rusijos kariai gali pakeisti raketų smūgių į Ukrainą taktiką, sutelkiant dėmesį į...
Naujausi partijų reitingai: lyderio poziciją dalijasi dvi partijos
Jei rinkimai vyktų šį sekmadienį, daugiausiai palaikymo sulauktų Lietuvos socialdemokratų...
Landsbergis išvyko į Kijevą
DELFI šaltiniu teigimu, Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis penktadienį...
Augustė aukso gyslą atrado dėvėtų drabužių parduotuvėse ir įkūrė savo verslą – sako, kad lobius ji tiesiog užuodžia savo parduotą švarkelį išvydo garsiajame „Netflix“ seriale
Kai kaunietė Augustė ėmė lankytis dėvėtų drabužių parduotuvėse (arba kuistukuose ), ji nė...
Saulės elektrinių populiarumas neslūgsta – gaminančių vartotojų skaičiai kyla žaibiškai (2)
2022-ieji Lietuvoje – rekordiniai metai saulės elektrinėms. Gyventojai pirko jas sparčiau, negu...
Ligos nėra, bet simptomai vargina: paaiškino, kodėl blogu oru jaučiamės prastai
Šaltis ir orų permainos priverčia žmogaus organizmą dirbti kiek kitaip, nei įprastai, o tai gali...
Vairavimo instruktorė Edita – apie liguistas mokinių baimes, nevaldomą pyktį ir stereotipus: pasakė, ko labiausiai stinga vairuotojoms moterims
56-erių Editą Vasaitienę būtų galima pristatyti ne tik kaip savo darbą ypač mylinčią...
Bankų krizę išgyvenusieji pamena, kaip greitai gali subyrėti domino kaladėlės
Steve‘as Chiavarone‘as nenori nieko gąsdinti, tačiau iš paskutinės bankų krizės jam...