Ne paslaptis, kad ir pats vyras išbandė save dainininko amplua besislėpdamas po Raudonviršio kauke, rašoma pranešime spaudai. Tiesa, po tokio pasirodymo jis net gavo grybo pravardę. Vis dėlto, kaip pats Virginijus sako, ilgai tas šleifas nesitęsė ir pravardė tiesiog pasimiršo: „Nu, žinot, pamatė, kad esu ne grybas ir dar moku dainuot, ir baigė vadinti!“

Nepaisant to, Virginijus jau tapo daugelio draugų švenčių pažiba su savo dainomis: „Buvome komentatoriaus Karolio Tiškevičiaus vestuvėse ir ką galvojat? Kai baigėsi visos dainos, aš atsistojau ir padainavau „Aš nupirksiu tau namą“. Oi, kaip visiems linksma buvo, kaip visi šoko. Taigi, Čepas irgi neišsisuks, turės mums padainuoti!“ – juokiasi krepšinio treneris.

Paklausus, kaip apibūdintų aštrialiežuvį komentatorių, Virginijus šypsosi, kad tai žmogus, ant kurio niekada negali pykti: „Jis gali būti labai tiesmukiškas, pasakyti ką galvoja, gali ir nusileisti. Labai neproblematiškas žmogelis ir su bet kuo gali sutarti. Žinot, būna tie žurnalistai prirašo visko ir paskui pikta. Tai yra buvę taip ir su Čepu. Prieinu kažkada ir sakau – nu ką tu ten per nesąmones kalbi? O jis po minutės ateina ir sako – Virgi, supranti, tu esi iš tų, kuris nesupyksta, tai ir galima daugiau apie tave pasakyti! Ir ką po tokių žodžių jam sakysi? Viskas, nebegali pykt ir draugystė tęsiasi.“

Nuotaikingų istorijų ir smagių nuotykių per ilgus draugystės metus niekada netrūko. O apie tai, kad Vaidas mėgsta pasilinksminti ir yra kompanijos siela, jau sklando legendos: „Pamenu buvome viename gimtadienyje ir Čepas sako – noriu sušokti šokį! Na ir pradėjo rinktis su kuo šoks. Staiga, prieina prie manęs – pasirodo su manim jis norėjo šokti. Tai šokom, tik viena bėda – nesusitarėm kas vedantysis bus, bet gerai visai pavyko. Tik jo kolega Karolis Tiškevičius nufilmavo viską ir patalpino į socialinius tinklus, tai buvo tokio pykčio. Bet paskui nusiraminom ir pagalvojom, kad nu kas čia tokio? Padurniavom, ir viskas!“ – prisiminimais dalinasi Virginijus Šeškus.

Kad Vaidas Čeponis slėpėsi po Papūgos kauke, nenustebo ir jo kolega Karolis Tiškevičius: „Nėra pasaulyje tokios nesąmonės, kuriai nepasirašytų Čepas!“– be užuolankų rėžia jis.

Maža to, Karolis prisipažįsta, kad yra girdėjęs kaip dainuoja Vaidas. Vis dėlto į detales nenori leistis: „Na aš jo dainavimo labai dainavimu nepavadinčiau, o daugiau pasakoti negaliu. Lai mūsų linksmi nuotykiai lieka mums!”

Anot gero Vaido bičiulio, jų draugystė tokia tvirta, kad kartu švenčia ir gimtadienius, ir vestuves, ir greičiausiai eis į vienas kito laidotuves: „Suprantate, Vaidas yra amžinai geros nuotaikos bičas. Jis visada stengiasi, kad kitas jaustųsi geriau, net jeigu tai yra jo paties pasišaipymo iš savęs sąskaita. Jis visada kitą žmogų pakels aukščiau, net jeigu save reikės dėl to numenkinti. Jis yra kilniaširdis pūkuotas Kalėdų senelis.“

Karolis Tiškevičius pasakoja, kad per kiekvieną vakarėlį jų kompanija turi nerašytą taisyklę, kuomet subėga dešimt kūdžiausių vaikinų ir kiloja Čeponį į orą. Kodėl taip daro? Atsakymo nėra. Dėl smagumo. Smagių ritualų neturinčių paaiškinimų turi ir pats Vaidas: „Per transliacijas jeigu pas Vaidą atrieda kamuolys, jis visada ant jo pasirašo ir tik tada atiduoda į aikštelę žaidėjams. Dar jis visada ir visur su savimi turi maisto. Todėl per minutines pertaukėles mes visi draugiškai pagriaužiam jo karbonadų”, – su šypsena veide pasakoja Vaido kolega Karolis.

Jau kitą sekmadienį jūsų laukia dar daugiau smagių staigmenų ir, svarbiausia, ar sugebėsite atsakyti į vieną vienintelį klausimą – kas slepiasi po kauke? Nepraleiskite, šou „Kaukės”, jau sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės