„Dabar Violeta daugiau turi mokinių, nes daugiau merginų, nei vaikinų. Pradžia buvo neplanuota – pradėjome dirbti stovyklose kartu, kai aš prie pianino atsisėsdavau“, – LNK laidoje KK2 pasakojo Vilius Tarasovas.

Tarasovai mokytojauti pradėjo visiškai atsitiktinai. „Neplanavom pedagogikos. Intensyviai dirbam, koncertuojame. Bet paskambino, gal Rosita Čivilytė, sako, pabandom. Taip ir prasidėjo. Iš lūpų į lūpas, kamuolys nuo kalno, ir įsisuko viskas“, – pasakojo V. Tarasovienė.

Ugdomoji veikla su vaikais reikalauja labai daug kantrybės. Vaikams Vilius ir Violeta jos turi. Bet vienas kitam – nelabai.

„Aš pykstu, kai padaro kažką ne taip. Kai išeina mokinys, atskaitau moralą. Sakau, gal šitoj vietoj reikėtų truputėlį kitaip?“ – juokėsi Vilius.

„O aš sakau – tai eik ir mokyk. Kai pats mokysi, galėsi daryti savaip“, – juokėsi Violeta ir tuomet Vilius jos frazę palydėjo garsiu juoku.

KK2 nufilmavo, kaip Tarasovai į Vilnių atlydėjo savo mokinę, Šilalėje gyvenančią Akvilę. Mergina žinomo prodiuserio Vudžio studijoje įrašinėja pirmąjį solinį kūrinį, o viską akylai stebi mokytojai.

„Galvojau, Violeta bus tokia piktoka, o Vilius švelnesnis. Bet iš tikrųjų Violeta kitokia. Kuo toliau, tuo viskas labai geriau, fainai sutariam ir su Violeta, su Vilium“, – prisipažino Tarasovų mokinė Akvilė.

Kadangi daugiau mokytojos darbo tenka Violetai, tai bimbinėdamas aplink Vilius pasidarė naują tatuiruotę – išsitatuiravo savo dainos garso takelį.

„Būtent čia ištatuiruota frazė: „Aš taip myliu, rodos, nuo žemės iki pat dangaus“, – atskleidė Vilius.

Visas siužetas iš vokalo pedagogais tapusių Tarasovų gyvenimo – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)