Reiklioji projekto komisija negailės pagyrų visų orkestrų vaišėmis, visgi ypatingų pagyrų sulauks atlikėja Vilija Matačiūnaitė ir jos ruošti patiekalai. Tiesa, kalba nuo maisto greitai pakrypo kita linkme – nespėjus susigaudyti, komisija ir net laidos vedėjai Marijus Žiedas ir Gabrielė Martirosianaitė tarsi tikrame giminės susibūrime ėmėsi svarstyti, kaip būtų galima Vilijai greičiau rasti jaunikį. Buvo akivaizdu, kad tokios kalbos gerokai išmušė iš vėžių šiaip jau žodžio kišenėje neieškančią V. Matačiūnaitę.

„Vaikeli, pats laikas turėti ir tikrą kepėją namie, kuris galėtų padėti su tokiais darbais – kodėl dar nėra to kepėjo?“ – pradėjo etnomuzikologė Zita Kelmickaitė, turėdama omenyje tai, kad V. Matačiūnaitė neturi širdies draugo.

„Tauta, pasižiūrėkite – tokia mergina, toks balsas, spindi kaip eglute! Nagi, pasisiūlykit jai kas nors, čia juk toks paprastas dalykas“, – į žiūrovus kreipėsi Z. Kelmickaitė. „Manau, po šio projekto prie Vilijos prisistatys daugiau gerbėjų“, – jai antrino ir valstybinio pučiamųjų orkestro „Trimitas“ vadovas Ugnius Vaiginis. „Jei vestuvėse bus toks maistas – aš būsiu“, – pridūrė ir atlikėjas Edmundas Seilius.

Palaukit, kad dar jaunikio neturim, neskubėkite“, – tiek teatsakė V. Matačiūnaitė, akivaizdžiai nesitikėjusi tokio jos asmeninio gyvenimo aptarimo. „Bet juk tam ir yra tos Kalėdos, galbūt dabar tas stebuklas ir ateis“, – atsakė U. Vaiginis.

Tada komisija pradėjo kalbą ir apie senovinį lietuvių paprotį, kai vienišos merginos laksto glėbesčiuodamos tvoros bąslius – esą tai privilios meilę. „Taip, čia mano kasmetinis paprotys“, – pasidavusi tokiai laidos eigai tarstelėjo V. Matačiūnaitė. „Vadinasi, susitiksime vestuvėse!” – džiugiai kiek nepatogią situaciją apibendrino M. Žiedas. Kuo baigsis V. Matačiūnaitės jaunikio paieškos ir kiti šventiniai nuotykiai – jau penktadienį 21:00 LRT laidoje „Vario audra“!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (61)