„Kviestinė vakarienė – tai kulinarinė laida. Dalyvių užduotis ne tik pagaminti skanią vakarienę, bet ir sukurti jaukią aplinką savo svečiams, pasirūpinti įdomia pramoga. Rudenį laidoje pasirodys dalyviai iš Lietuvos bei Estijos. Šiuo metu vyksta finaliniai atrankos etapai, po kurių paaiškės, kas vyks į Rusijos sostinę.

„Laukia išties nelengvas darbas, nes iš beveik šimto žmonių, reikia pasirinkti vieną, kuris važiuos į Maskvą ir ten pristatys mūsų šalies virtuvę. Taigi komisijai teks nemaža atsakomybė, bet neabejoju, kad su šia užduotimi jie puikiai susitvarkys. Juk Lietuvos virtuvė iš tiesų viena geriausių. Smagu, kad Lietuvos gyventojai noriai dalyvauja atrankoje ir siunčia anketas, o sprendžiant iš patiekalų įvairovės mes tikrai mėgstame gaminti“ – apie kanalo REN Lietuva projektą pasakojo žiniasklaidos holdingo Baltic Media Alliance generalinė direktorė Jolanta Butkevičienė.

Jau greitai turėtų paaiškėti, kas nugalėjo atrankoje, o rugpjūčio pabaigoje bus surengtos smagios palydėtuvės.

Surengti vakarienę, priimti svečius – tai savotiškas menas, kurį ne kiekvienas yra įvaldęs, tam reikia ir fantazijos, ir išradingumo.

„Kviestinė vakarienė“ suteikia puikią progą „pasižvalgyti“ po kitų žmonių namus, pamatyti kaip tą daro jie ir galbūt pritaikyti ką nors sau. „Kviestinė vakarienė“ – tai laida, kur svarbiausias yra nuoširdus ir kasdieniškas bendravimas gaminant bei patiekiant maistą.
Kas gali būti gražiau šiais laikais, kai aplinkui tik skandalingos "naujienos“ ir kivirčai. Manau, kad laikas prisiminti gražius dalykus. Pamiršome, kad reikia eiti vieniems pas kitus į svečius, pamiršome, kaip serviruoti stalą laukiant draugų, nebesugalvojame, ką jiems pagaminti skanaus, kaip pradžiuginti svečią. Užsidarę savo namuose prarandame laiką. Laida „Kviestinė vakarienė“ – tai geriausia teigiamos energijos skleidėja“ – pasakoja dainininkė ir aktorė Donalda Meiželytė.

Jai pritaria vieno restorano Kaune savininkas Gediminas Juodeika: „Žiūrėdamas laidą „Kviestinė vakarienė“ atrandu ne tik skanių receptų, kuriais galiu pasipuikuoti prieš savo žmoną, bet ir pamatau malonų bendravimą, linksmus žmones kurie mane įkvepia būti linksmesniu ir geresniu savo artimiems žmonėms. Tai laida kuri dar kartą įrodo, kad nepaisant amžino skubėjimo ir lėkimo būtina rasti laiko ir pabūti su savo artimaisiais bei draugais,“ – sako G. Juodeika.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)