Velykų sekmadienio akcentas – popiežiaus Benedikto XVI sveikinimas „Urbi et Orbi“ ir Mišios Šv. Petro bazilikoje. Tiesioginės transliacijos iš Romos pradžia – 11.15 val.

Ne tik besidominčius religijos istorija turėtų sudomintų dokumentinis filmas „Jėzus: neatversti gyvenimo puslapiai“ (Jesus: The Missing History, JAV, 2008). Jame Biblijos tyrinėtojas amerikietis Kentas Dobsonas aiškinasi apie iki šiol neatskleistus Jėzaus gyvenimo metus.

Evangelijoje daug kalbama apie jo gimimą, skleistą mokymą ir kelerius metus iki mirties. Tačiau ką mes žinome apie Jėzų, kai jam buvo maždaug nuo 12 iki 30? Ką jis veikė, ar turėjo šeimą? Ar apie tai neliko liudijimų, ar kažkas nutylima? Sekmadienį 14.45 val.

Sekmadienį 22.15 val. LTV kviečia žiūrėti legendinio ispanų tenoro Placido Domingo 70-mečiui vykusį koncertą, vykusį Madride. Tenorų karaliumi tituluojamam ispanui lenksis monarchai ir pasaulio muzikos žvaigždės.

Lietuviška muzika skambės antrąją Velykų dieną. 13.45 val. – „Velykų linksmos dainos“. Dalyvauja gospelų choras „Sounds in G“, Rosita Čivilytė, Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas ir kiti. 22.35 val. – Vytautui Kernagiui skirtas „Kitoks koncertas“. Dalyvauja grupė „Avenue Acoustic“.

Pirmadienio popietę (04.25 d.16.10 val.) – gero kino seansas. Veiksmo nuotykių drama „Sachara“ (Sahara, 2005) su Matthew McConaughey ir Penélope Cruz. Ar žavi mokslininkė ir lobių ieškotojas išgelbės pasaulį nuo grėsmingai artėjančios ekologinės katastrofos?

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės