Šiandieninį Vytautą išrinkti nebuvo lengva, tačiau iš daugelio kandidatų pasirinktas Vytautas Šerėnas. Jogailos ilgai ieškoti nereikėjo – į valdovo vaidmenį puikiai įsijautė Jogaila Morkūnas, rašoma LNK pranešime spaudai.

Jo vardas retesnis, tad nebuvo iš ko pasirinkti.

XXI amžiaus Jogaila ir Vytautas šventiniame LNK renginyje „Valstybės dviratis“ liūdnai aptars dabartinę Lietuvos situaciją ir negalės atsistebėti, kaip šią kadaise galingą šalį šiandien sugebėjo nustekenti kito didžio kunigaikščio Gedimino bendravardis...

Galop Jogaila ir Vytautas nuspręs, kad visos problemos siekia viduramžius. infliacija Lietuvoje šoktelėjo dėl karo su Kryžiuočiais. Kunigaikščiai taip pat mėgins atrasti nacionalinio lietuvių humoro ypatumus ir pieš ateities planus, kas galėtų valdyti Lietuvą (jokiu būdu nebe Gediminas).

Istorija mena, kad kunigaikščiai Jogaila ir Vytautas labai stipriai pykosi. Nieko nuostabaus. Jie abu buvo giminaičiai (pusbroliai) ir pykosi dėl žemės. Atrodo, nesantaikos geną paveldėjo ir šiandieninė lietuvių karta. Iki šiol lietuvių giminės taikiai sklypų nepasidalija, dėl metro žemės ginčijasi lyg dėl aukso luito.

Tačiau šventės proga abu šiandieniniai kunigaikščiai karo kirvius užkas (Skirgailos sklype) ir linksmins žiūrovus rodydami geriausius visų laikų „Dviračio šou“ dainų klipus, sukurtus per daugybę metų.

Linksmose dažnutėse šalies aktualijas apdainuos bei politkus pašieps Kristina Kazlauskaitė, Rolandas Kazlas, kiti šioje laidoje kada nors matyti aktoriai.

Istorinis humoras ir humoro istorija. Būtovės slėpiniai ir paslėpsniai bus atskleisti liepos 6 dieną, sekmadienį, šventiniame LNK koncerte „Valstybės dviratis“ 19 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)