„Vytas sakė iš manęs padarys Hju Džekmaną, – šypsosi A. Paulavičius. – Man jau 45 metai, tai kada, jei ne dabar? O man labai įdomu, ar tokiame amžiuje dar galima kažką iš savęs išspausti. Ar galiu aš turėti six pack’ą ar jau ne“. Pasak žinomo raudonplaukio aktoriaus, intensyviai sportuojant su Ironvytu po truputį jo gyvenime atsiranda kitas ritmas ir nauji tikslai, o tai labai džiugina.

A. Paulavičiui naujoje kriminalinėje dramoje „Rimti reikalai“, kaip jis pats sako, teko negailestingo kriminalinio autoriteto vaidmuo. „Mano kuriamas personažas yra labai įdomus. Jis itin ūmaus charakterio ir mes net suradom, kodėl jis toks. Jis iš principo yra šizofrenikas, ko niekas nemato, nes jis tai slepia. Po ta jo kauke slypi labai daug problemų, o toks personažo gylis man labai patinka“, – pasakoja aktorius.

Ilgametę patirtį turintis aktorius neslepia – nors jį visą laiką žavėjo įvairiapusiški personažai, šis vaidmuo yra iššūkis ir eksperimentas jam pačiam. „Tu nekalbi savo balsu, tu nesielgi taip, kaip tau yra įprasta elgtis, ir tai yra, mano galva, antra, trečia aktorinė pakopa, kuomet tu jau ne tu. Tu esi kažkas kitas. Čia yra kuriamas personažas. Šiuo atveju ir režisierius Džiugas Siaurusaitis leidžia fantazuoti, leidžia kurti personažą, prideda savo minčių, kas labai gelbėja. Tai yra labai įdomu“, – nauju vaidmeniu džiaugiasi A. Paulavičius.

Kriminalinė drama „Rimti reikalai“, kurioje vaidins visas Lietuvos aktorių žvaigždynas – nuo „Pasmerktuose“ išgarsėjusių Josif Baliukevič ir Justino Barkaus, iki Mindaugo Papinigio, Gabrielės Malinauskaitės, Manto Vaitiekūno, Algirdo Gradausko ir daugybės kitų, TV ekranus pasieks jau rugsėjį naujajame LNK televizijos sezone.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės