„Ir tada jis pradėjo šaukti: „Aš čia vakar buvau!“. Tada iš tikrųjų man pasidarė nejauku. Jei grįždavau vakare, tai stengdavausi, kad kažkas šalia būtų“, - LNK prisipažino dainininkė U. Šilagalytė.

Dainininkė laidoje atviravo, kad ėmė aiškintis, kas ją medžioja. Prisiminė, jog neseniai po laidos filmavimo ją tarpdury pasitiko gerbėjas su gėlėmis. Kitą kartą tas pats vaikinas laukė Urtės prie namų su arbatos puodeliu rankoje.

Po pastarojo užpuolimo Urtė suprato, kad persekiojimas tęsis. Įkyrus gerbėjas nepaliks ramybėje. Jausdama grėsmę Urtė paprašė apsaugos. Geri draugai sutiko jai padėti. Dabar merginos telefonas – asmens sargybinio rankose. „Facebookas“ - taip pat kontroliuojamas.

Urtė Šilagalytė įkyrių gerbėjų bijo, nes turi labai liūdnos patirties. Prieš metus merginą nepažįstamas vaikinas, sutiktas aklajame pasimatyme, nusivežė į miško aikštelę ir ėmė dainininkę grabalioti. Urtė ir tąkart pabėgo.

Nuo to laiko Urtė Šilagalytė iš gerbėjų gautas dovanas vertina kaip negerą ženklą. Visi papuošalai, rūbai, kvepalai keliauja į šiukšlių kibirą.

Žinoma mergina pataria vyrams ir perspėja gerbėjus: kitą kartą nepageidaujamas palydovas gaus į ragus ir bus pristatytas į policijos komisariatą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės