Dokumentika atskleis ne tik legendinę jau 81 metus trunkančią apdovanojimų istoriją, netikėtą statistiką, bet ir daugybę įmantrių faktų, kurių neįmanoma sužinoti niekur kitur: kas gamina garsiąsias statulėles, kokie žmonės vairuoja garsenybių limuzinus, išrenka įžymybėms sukneles ir papuošalus, kaip pačios žvaigždės ruošiasi „Oskarams“ ir ko tikisi iš prašmatnaus renginio.

Transliuojant prabangią ir didingą ceremoniją, daugybė slaptų užkulisinių dalykų lieka už ekrano. Speciali laida „Kelias į Oskarus“ atskleis visas slepiamas paslaptis iš praeitų metų bei parodys, kaip vyksta pasiruošimo darbai šiųmetinei ceremonijai.

Laidoje apie savo šansus laimėti kalbės nominuotieji aktoriai ir režisieriai. Ar Angelina Jolie tikisi „Oskaro“, ar vis dėlto Kate Winslet nesikuklina ir planuoja aplenkti ne tik ją, bet ir garsiąją Meryl Streep? O gal sutuoktiniai Angelina su Bradu mano, kad 81-oji ceremonija bus sėkminga jiems abiem? Atsakymus sužinosite per TV6.

Per „Viasat“ - visa „Oskarų“ savaitė

Tuo tarpu „Viasat“ sumanė pradžiuginti TV žiūrovus Oskarais pažymėtais filmais. Visą savaitę nuo vasario 16 iki 22 dienos „TV1000“ serijos kanalais bus rodomi Holivude įvertinti filmai.

Savaitė prasidės Oskarams nominuotais filmais ir pasibaigs Oskarais apdovanotų filmų savaitgaliu. Pagal temas suskirstyta ir iš visuotinai pripažintų filmų sudaryta „Viasat“ programa per vieną savaitę parodys daugiausiai Oskarais pagerbtų filmų.

„TV1000“ primins geriausius visų laikų filmus

Vasario 16-ąją prasidėjusi iki penktadienio bus tęsiama Oskarams nominuotųjų filmų eilė. „Pragaro virtuvės vaikėzai“, „Tuštybių mugė“ (nominuotas net 7 Oskarams!), „Revolveris“, „Toli nuo rojaus” (nominuotas 4 Oskarams!), „Mergina su perlo auskaru”, „Sabrina“, „Puikybė ir prietarai“ (nominuotas 4 Oskarams!), „Operos fantomas“ (nominuotas 3 Oskarams), „Ruandos viešbutis” (nominuotas 3 Oskarams!). Visi šie filmai savaitgalį savo pozicijas užleis Oskarų nugalėtojams: „Niekados šalies beieškant“, „Geišos išpažintis”, „Pianistas”, „Mumija“, „Motociklininko dienoraščiai“, „Adaptacija“, „Įsimylėjęs Šekspyras“ (laimėjo 7 Oskarus!), „“Pasiklydę vertime”, „ Anglas ligonis“ (laimėjo 9 Oskarus!) bei „Kuprotas kalnas“ (laimėjo 3 Oskarus).

Filmų premjerų televizijoje kanalas „TV1000 Premium“ parodys išties daug pirmą kartą televizijoje debiutuojančių filmų. Aštuoniems Oskarams nominuotas, dviem Oskarais - geriausio aktoriaus ir operatoriaus kategorijose – apdovanotas epinis pasakojimas apie naftos magnatą „Bus kraujo“, biografinė du Oskarus pelniusi drama „Edith Piaf: Rožinis gyvenimas“, Oskarą laimėjusi drama su Forestu Whitakeriu „Paskutinis Škotijos karalius“, du Oskarus pelniusi komedija „Mažoji mis“, taip pat dviems Oskarams nominuotas filmas apie karalienės Viktorijos valdymo laikus „Prestižas“, Oskarą pelniusi smagi komedija „Linksmosios pėdutės“, Oskarui nominuotas „Haris Poteris ir ugnies taurė“ bei Oskarais apipilti filmai „Čikaga“ bei „Titanikas“. Šie ir dar daugybė kitų profesionalų pripažintų filmų bus pristatyti Oskarų savaitgalį.

„TV1000 Action“ pristatys Oskarais apdovanotus veiksmo filmus

Nepamiršti ir Oskarais pagerbti veiksmo filmai. Jie bus rodomi specialiai tokio pabūdžio filmams skirtu kanalu „TV1000 Action“. „Mergina, verta milijono“, „Trečiojo reicho žlugimas“, „JFK: Džonas F. Kenedis. Šūviai Dalase“, „Niujorko gangsteriai“, „Džekė Braun“, „Absoliutus blogis. Apokalipsė“, „Los Andželas slaptai“ bei „Traukinių žymėjimas“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją