Džoną Amsterdamą vaidina danų kilmės aktorius Nikolajus Coster-Waldau, kuris yra baigęs aktorystės studijas gimtojoje Danijoje, įvertintas Europos kino kūrėjų, o neseniai pradėjęs kopti į Holivudo olimpą ir JAV.

Geriausiai žiūrovams Nikolajus gali būti žinomas iš filmo „Enigma“, kur vaidino su Kate Winslet, filmo „Vimbldonas“, kur dirbo su Kirsten Dunst ir Paulu Bettany. „Naujame Amsterdame“ jo personažas Džonas apibūdinamas kaip sumanus, paslaptingas, nenuspėjamas ir patrauklus.

Savybė, kuri jį labiausiai skiria nuo kitų, – jo nemirtingumas. 1642 metais Džonas per genčių žudynes Naujojo Amsterdamo kolonijoje, kuris vėliau pervadintas Niujorku, išgelbėjo indėnų mergaitę, kuri atsidėkodama savo kerais jam suteikė nemirtingumą. Mergaitė pasakė Amsterdamui, kad nemirtingas jis bus tol, kol nesuras savo tikrosios meilės.

Serialas vaizduoja dabartinius laikus, kai Džonas Amsterdamas turi vienintelį sielos bičiulį – džiazo klubo savininką Omarą (aktorius Stephenas Hendersonas). Jis vienintelis saugo seklio paslaptį, kurios nežino net Džono partnerė Eva. Ją vaidina Zuleikha Robinson, kuri pažįstama Lietuvos žiūrovams iš serialų „Dingę“ ir „Roma“.

Persekiodamas vieną nusikaltėlį, detektyvas patiria širdies smūgį, Gydytoja Sara (aktorė Alexie Gilmore) paskelbia jį mirusiu. Nemirtingasis Amsterdamas staiga atsigauna ir supranta, kad tokio širdies skausmo jis nejuto jau seniai, vadinasi, ieškoma tikroji meilė yra visai šalia.

Kuri iš merginų išsklaidys indėnų užkerėjimą ir kokius nusikaltimus išnarplios Džonas Amsterdamas – TV3 žiūrovai sužinos jau greitai.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją