„Tai buvo nuostabi, nereali diena, važinėjom su draugais gerdami alų, vairavo mergina, kelionės metu susipažinom su tokiu įdomiu senuku, kuris tikino žinąs, kur yra nuskendęs vokiečių tanklaivis, prasidėjo svajonės kaip mes jį surasim, gausim ordinus iš Vokietijos“, – pasakos Marijonas.

Deja, ispūdingoji kelionė baigėsi liūdnai – keliauninkai „užtaikė“ ant policijos reido. Kokie buvo narkologinio dispanserio tyrimų rezultatai, – sužinosite „TV šeško“ laidose jau šį penktadienį, kovo 3 dieną, 23.00 val.

Anot televizijos pranešimo spaudai, kandieji laidos vedėjai išklausinės Marijono Mikutavičiaus visko – apie netradicinius pirkinius, darbą televizijoje ir net apie muštynes. Laidos svečias kalbės ir apie gąsdinančias šv. Velykas bei jų atributus.

Antroje laidoje Larisa Kalpokaitė papasakos apie savo kelionę Kolumbijoje. Ar verta ten pirkti narkotikus – smagūs pasvarstymai su „TV šeško“ vedėjais. O jau sekmadienio vakare TV6 žiūrovų laukia „TV šeško“ vedėjų pokalbis su Nijole Pareigyte.

Ji iš Vytauto paims pinigų. Kiek kainuoja nupirkti Nijolę Pareigytę ir kodėl ji namie visuomet nuleidžia unitazo dangtį – sužinosite jau balandžio 5 dieną 23.00 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją