Šį sekmadienį spalvingame, tačiau kartu ir pavojingame La Boca rajone pasirodys likusios 7 projekto poros. Tiesa, šį vakarą dar nė viena iš jų neiškris – susumavus šio ir ateinančio pasirodymo rezultatus, dar viena pora su Argentina atsisveikins kitą sekmadienį, rašoma pranešime spaudai.

„Čia labai geras žaidimas, kuriame būti – gera. Galvoju, kokia unikali galimybė mokytis iš geriausiųjų, autentiškoje vietoje, kur tango turi tradicijas. Kristi tikrai nesinori“, – atvirai prieš šio sekmadienio pasirodymą kalbėjo viena iš projekto dalyvių, aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Šįkart visas poras vertins jau kiti 4 vietiniai Buenos Airių gyventojai. Tai – profesionali šokėja, teatro režisierė, sceninių drabužių dizainerė ir šou renginių prodiuseris. O vakaro tema – mėgstama muzika. Kiekvienas šokėjas – tiek lietuvis, tiek argentinietis – pasirinks savo labiausiai mylimas dainas. Kokios dainos skambės Buenos Airėse?

T. Vaškevičiūtė nusprendė pasirinkti dainą, kuri jai kelia didžiulius sentimentus. Mat tai buvo daina, pagal kurią ji šoko baigiamųjų egzaminų metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

„Tai buvo mano labai gražios meilės istorijos pradžia. Ji jau yra baigta, bet truko daugybę metų. Tai – labai gera, stipri ir mane užvedanti daina, kuri savo žavesio neprarado net per 14 metų. Niekada nepamiršiu jausmo, kai mes su Tadu Gryn šokome tą šokį. Tas tango man atmintyje liks amžinai. Tiesa, šokio metu mes daugiau improvizavome – tai buvo labai toli nuo to tikrojo tango, kurio aš mokausi dabar“, – pasakojo T. Vaškevičiūtė, o žiūrovai ekranuose išvys bendras aktorės ir jos buvusio mylimojo T. Gryn kartu praleistas akimirkas.

O štai Tomos šokių partneris Argentinoje Jose jų šokiui pasirinks savo mylimiausią tango kompozitorių – Astor Piazzolą. „Piazzola mane visada įkvepia. Jis pakeitė tango suvokimą, ir tai, kaip jis čia yra šokamas. Senajame tango moteris būdavo nustumta į antrą planą, o Piazzola ją iškelia, priartina prie dabartinių mūsų laikų. Manau, tai bus geras kontrastas su Tomos pasirinkta daina“, – įsitikinęs Jose.

Tai, kad abu jie šoks pagal mylimiausius savo kūrinius, atsispindės ir pasirodyme. Šokis bus ne tik velniškai seksualus, bet ir aistringas! O jo pabaigoje žiūrovai išvys Tomos ir Jose bučinį.

„Labai gražu! Man patiko jūsų aistra, kuri jautėsi nuo pat pradžių, kai tik įžengėte į sceną, net nepradėjus šokti. Aistrą išlaikėte visą šokį, o man tai ir yra tango“, – sakė pasirodymą vertinusi teatro režisierė, o kitus komisijos pastebėjimus žiūrovai išgirs jau šį vakarą.

Vieniems šis projektas sukasi apie šokį, o kitiems – apie nuotykius ir keliones, kurias geriausiai atskleidžia Mindaugas Stasiulis ir Gian Luca Demarco. Italų virtuvės šefas šįkart Mindaugą supažindins su tikra argentinietiška legenda – gaučų gyvenimu.

Tai – Patagonijos lygumų kaubojai, kurie šimtmečius verčiasi arklių ir jaučių auginimu. Gaučai yra puikūs raiteliai ir labai stiprūs vyrai, be kurių neapsieidavo jokie Argentinos sukylimai ar karai. O taip pat jie yra ir geriausių pasaulio kepsnių – asado – gamintojai.

Kaip Mindaugas įvertins netikėtą patirtį? Kodėl sakoma, kad gaučai ir jų žirgas – vienas kūnas? Visa tai – jau šį vakarą.

„Tangomanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3, o tai, kas lieka už kadro – per Go3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės