„Nėra taip, kad aš tapau kitu žmogumi. Tiesiog tas atstumas man leido suprasti, kad aš vis dar laikausi tos senosios Marijos, o juk aš augu, bręstu. Taigi užtruko, kol supratau, jog vis dėlto esu savimi. Man reikėjo atsitraukti ir nuo muzikos, kad pamilčiau ją iš naujo. Aš pradėjau nebebijoti, nes anksčiau nemokėjau tvarkytis su stresu ir taip jaudindavausi, kad man net dingdavo balsas. Dabar aš suprantu, kad visos klaidos ar kritika nėra pasaulio pabaiga, tai – pamokos ir aš pasiruošusi jas priimti,“ – pasakoja Marija.

Anot Marijos, po visą pasaulį užklupusios Covid-19 infekcijos ji labai daug suprato: „Vieną dieną tu gali būti be galo užimtas, stovėti didžiausiose scenose, neturėti nė vienos laisvos dienos ir staiga esi uždarytas namuose, ir nebegali niekur išeiti, nieko veikti. Dabar aš branginu kiekvieną minutę, nes suprantu, kaip viskas gali būti laikina. Todėl, visų pirma, čia atėjau pasimėgauti procesu. Ir dabar vyksta labai daug pamokų ir aš suvokiu, kad mano darbas nenuėjo veltui. Taip pat šis projektas leidžia suprasti kas nėra skirta man.“

Pasiūlymo dalyvauti viename sėkmingiausių BTV šou „Muzikinės kaukės“ Marija sulaukia nebe pirmą kartą. Vis dėlto prireikė ne vienų metų, kad pati suprastų esanti tam pasiruošusi. Atlikėja neslepia ir to, kad išgarsėjusi viename muzikiniame projekte buvo užrietusi nosį: „Gerai, kad turiu stiprią mamą. Kai ji pamatė, kad man jau prasideda žvaigždžių liga, griežtai pasakė – mieloji, šito jau tikrai nebus! Tada aš stabtelėjau, pažvelgiau į save ir nusprendžiau, kad visada noriu išlikti žmogumi.

Šį šeštadienį stebuklingas projekto mygtukas Marijai lėmė nelengvą užduotį – įkūnyti vieną garsiausių pasaulio atlikėjų Rihanną. „Prieš tai aš nežinojau, kad ši atlikėja man tokia artima. Taip, jos klausydavau, bet dainuoti niekada nesiryžau, nes jos dainos labai sudėtingos. Tai man buvo pačiai didelė staigmena, kaip ši daina palietė mane asmeniškai. Nežinau, galbūt ji ją atlikdama norėjo perduoti tokią pačią žinutę, kaip ir aš?!“

Po Marijos Grabštaitės įkūnytos pasaulio pop dievaitės kino ir teatro aktorė Toma Vaškevičiūtė negalėjo tvardyti emocijų: „Aš apsiverkiau ir visiškai ne gėda, nes apsiverkiau iš grožio!“

„Muzikinės kaukės“ premjeros su nekantrumu laukia ne tik Marija Grabštaitė, bet ir dar devyni dalyviai: atlikėja Aistė Pilvelytė, savo prekinio ženklo įkūrėja, buvusi atlikėja Simona Nainė, „ZIP FM“ radijo laidų vedėjas Žygimantas Gečas, Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė, dabar jau žinoma ir sceniniu slapyvardžiu MAIMO, aktorius Josifas Baliukevič, Gabrielė Vasha, kylanti žvaigždė Donatas Blanka, Norbertas ir grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius.

„Muzikinės kaukės“ startas – jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV. Dešimt naujų dalyvių, netikėtų įkūnijimų ir atsinaujinusi komisija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės