„Kol kas tikrai labai džiaugiuosi, kad esu vis dar čia. Jau tiek kartų esu apsikvailinęs, jau galėjau būt išmestas, išėjęs lauk. Tiek „Instagram“ žinučių buvau gavęs, kad mes čia pykstamės su Stano, kad aš esu šlykštukas, kad Stano yra vagiliukas, o merginos taip rišliai, gražiai šneka. Tai aš vis dar esu čia. Gandai apie mirtį buvo perdėti“, – sakė gero humoro nestokos drabužių dizaineris Robertas Kalinkinas.

Tuo metu atlikėja Monika Liu pasidalino netikėta istorija: „Žinote, einu gatvėmis ir žmonės mane kalbina, ir peikia. Ir prieina tokia močiutėlė ir su rankinuku man kaip trenkė, kaip vožtelėjo sako – ar tu neatpažinai, kad po ta kauke buvo tas ir tas? Kaip tu taip?“

Šou „Kaukės“ akimirkos – galerijoje:

Iki didžiojo LNK „Kaukių“ finalo likus vos dviem savaitėms šou kūrėjai laidos gerbėjams laukiantiems kulminacijos negaili staigmenų. Pirmąją jų tapo naujos kaukės Besmegenio pasirodymas scenoje: „Atrodo tik ką suridentas, net šaltis nuo jo eina. Pasakykit, graži kaukė?“ – į komisiją kreipėsi laidos vedėjas Giedrius Savickas.

„Kokio mielumo, kaip gražiai įplaukė į sceną. Ačiū labai už emociją, Besmegeni, kurią atnešėt!“ – jam pritarė ir nuomonės formuotoja bei savo prekinio ženklo įkūrėja Simona Nainė.

„Iš tiesų, norisi pagirti kaukių kūrėjus, nes be galo jauki kaukė“, – gražių žodžių negailėjo ir atlikėja Monika Liu.

„Man šios Kalėdos ypatingos. Labai, labai laukiu šių Kalėdų, sušildė mano širdį šita kaukė“, – jausmingai dalinosi mintimis Toma Vaškevičiūtė.

Paslaptimis apipinta Ateivė prieš atlikdama dainą, užkulisiuose drąsiai sakė, ką mano apie komisijos komentarus: „Man labai patinka komisijos komentarai, nes kiekvieną kartą jie ištraukia vis originalesnių pavadinimų, žmonių, kurių aš net nežinau, kas tokie, aš gal net pagalvočiau, kad galėčiau būti vienas arba kitas paminėtas asmuo, bet aš net nežinau kai kurių pavardžių. Bet, aišku, aš gyvenu kitoj planetoj, tai normalu, kad galiu visų Žemėj nepažinot. Bet man labai patinka jų spėjimai. Vienoj laidoj aš net patikėjau kad aš vedu „KK2”. Gal ir vesiu, negali žinot“, – sakė Ateivė.

O scenoje pasirodžius Brokoliui, Monika Liu prisipažino: „Aš irgi anksčiau nemėgdavau Brokolių, o dabar labai, labai mėgstu valgyti Brokolius!“

Vis dėlto, komisijai pamačius Brokolio daiktą užvirė arši diskusija. Galbūt šį kartą jiems pavyks atspėti, kas slepiasi po šia kauke?

„Iki ašarėlių iš tikrųjų. Daina, su kuria, aš atsimenu, buvo paskutinis skambutis ir mes ten dainavom ir dabar aš vėl klausiau šituos žodžius, šitą kūrinį šitam kontekste. Sėdžiu ir galvoju, koks tas gyvenimas yra trapus ir vienintelis dalykas, kuris nekinta gyvenime tai, kad gyvenime viskas kinta. Kaip bebūtų dabar blogai, kaip bebūtų dabar liūdna viskas pasikeisi, tikrai ateis pavasaris, tikrai grįš šitie paukščiai ir bus vėl gera, bus vėl šypsena, bus vėl ramu“, – po Juodvarnio pasirodymo nostalgiškai kalbėjo muzikos prodiuseris, dainų tekstų autorius bei rašytojas Stanislavas Stavickis-Stano.

Dar viena vakaro staigmena tapo naujos kaukės – Lūpdažio – pasirodymas. Nors jam išėjus visi komisijos nariai ir laidos vedėjas negailėjo šmaikščių juokų, po įspūdingo pasirodymo Giedrius Savickas garsiai sakė: „Fantastiškas pasirodymas! Tikrai visų vardu noriu atsiprašyti, kad mes iš tavęs juokėmės, Lūpdažiuk, kad šaipėmės. Iš tikrųjų pasirodymas viską nunešė!“

Iki finalo liekant vis mažiau laiko, nustebino ir Ežiukas: „Aš esu šoke! Esu šoke, Ežiuk!“ – po šios kaukės dainos prisipažino Monika Liu.

O į sceną išėjus Eglutei, Stano garsiai šaukė: „O gal čia mano būsima žmona?“

Kodėl po Eglutės dainos Simona Nainė bėgs sutramdyti Stano? Ir kas privers dizainerį Robertą Kalinkiną susigraudinti? Dar daugiau staigmenų, naujų kaukių ir netikėtų pasirodymų jau šį sekmadienio vakarą, šou „Kaukės“, 19.30 val., tik per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją