Juos po vieną į sceną kvietė projekto vedėja Kristina Kazlauskaitė ir komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis, o įtampa užkulisiuose vis augo. Ar pateks į finalą, ar užteks komisijos balsų vidurkio, ar turės galimybę kovoti dėl pagrindinių prizų, geriausio estrados šlagerio atlikėjo vardo ir automobilio „Fiat Linea“, jaudinosi ir svarstė visi projekto dalyviai.

Kurie iš jų pateks į dešimtuką, buvo sprendžiama pagal komisijos balų ir žiūrovų balsų skaičių vidurkius.

Tad finalinis dešimtukas pagal balų skaičių mažėjančia tvarka yra toks: Rūta Morozovaitė, Simonas Donskovas, Adolfas Jarulis, Viktoras Malinauskas, Nelly Paltinienė, grupė „Vairas“, grupė „Rondo“, Romas Dambrauskas, Irena Ulvydaitė ir Jūratė Miliauskaitė.

Komisija nuo šiol nebespręs, kas keliauja į repeticijų salę, ir naujokų projekto scenoje daugiau nebus. Nuo šio šeštadienio koncerto metu žiūrovai galės balsuoti trumpuoju numeriu 1604 ir spręsti, kas tęsia kovą dėl pagrindinių prizų, o kas palieka šou.

Tad „Švieski man vėl“ užvirs intriguojanti kova, kurioje estrados „grandai“ parodys viską, ką gali geriausia, o kas taps laimėtoju – paaiškės jau birželio pabaigoje.

„Švieski man vėl“ finalinės kovos prasideda jau gegužės 10 dieną, šeštadienį, 21.00 val. per TV3.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją