Temperatūrų, kainų ir pogrindinių vilų analizė – laidoje „KK2 penktadienis“.

Dainininkė Akvilė Kisielienė papasakojo apie savo ir vyro investicijas – šeima investuoja į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje.

„Rečiau parduodam, daugiau perkam. Nusiperkame gerus objektus, kurie tampa gera investicija ir tada ramiau gali gyventi. Jau penkti šešti metai taip gyvename. Turim šiek tiek butų Klaipėdoje, Nidoje, Vilniuje. Nesam magnatai, turim iki dešimt. Kaip sako mano vyras, turime vienu per mažai. Mūsų planuose dabar yra didesni namai sau, dėliojamės logistiką Vilniuje – centras, senamiestis. Ten, kur norėtumėme gyventi, kvadrato kaina eina link dešimt tūkstančių“, – šypsojosi grupės „Queens of Roses“ dainininkė.

Verslininkė Simona Lipnė prisipažino, kad su šeima įsigijusi svajonių namą, susidūrė su milžiniškomis problemomis.

„Kai pamatėme tą projektą, pamanėme, kas per debilai gali pirkti tokius namus. Ir tie debilai dabar esam mes, – šypsojosi Simona Lipnė. – Tas namas – visiškai stiklinis, kaip Nausėdos, stiklainis. Sužavėjo tuo, kad yra aukščiausioje Vilniaus vietoje, šešiolikos namų kvartalas gamtos apsuptyje, netoli miestas, netoli mokykla, darbas. Kai įsigijom, už savaitės Ukrainoje prasidėjo karas. Tuo metu tas projektas buvo geroje stadijoje, bet po karo pradžios pradėjo žiauriai augti metalo, stiklo kainos. Jos didėjo kartais. Dvejus metus pragyvenome pažaduose, kol perėmėm tą projektą ir jį pradėti daryti patys. Perėmėm, kai tebuvo pamatai ir strypai. Turėjome pasirinkimą – arba užšaldyti ir sustabdyti, arba tęsti. Iš kažkur reikėjo gauti daug pinigų, todėl teko atsisakyti dviejų butų, kad iškeltumėme tą namą“.

Mindaugas ir Simona Lipniai pardavinėjo prabangų butą.

Namą Tenerifėje įsigijo žinoma verslininkų Eduardo Fedotovo ir Rūtos Mackevičiūtės šeima, auginanti tris vaikus. Eduardas Fedotovas prisipažins, kad namą rado per keturis mėnesius – bet jo ieškojo kasdien per įvairiausius skelbimus ir nusipirko gyvai nepamatę.

„Tai tikra avantiūra. Bet mus užkabino architektūrinis sprendimas ir kaina – 2.5 tūkst. eurų už kvadratą. Namas nėra pirmojoje linijoje, bet ieškojome vietos, kurioje galėtumėme atsijungti nuo pasaulio, jame nėra jokio televizoriaus, tik žvaigždės, dangus, kalnai, ramybė. Pasirinkome Tenerifę, nes ten daug lietuvių, stipri bendruomenė, yra lietuviškų mokyklų, geras klimatas, arčiau Europa, ir yra įmonių, kurios prižiūrėtų turtą“, – pasakos Eduardas Fedotovas.

Šeimą pirkti namus užsienyje paskatino karas Ukrainoje. „Tas pirkinys buvo įtakotas tų visų įvykių, kurie vyksta aplink mus, – prisipažins Rūta Mackevičiūtė. – Namas vienas buvo vienintelis išskirtinio stiliaus toje skelbimų gausybėje“.

Kuo užsienio kurortai vilioja ir ministrus? Kodėl Seimo nariai ūkininkauja ne Lietuvoje, o turkijose ir brazilijose? Išsami butų, namų, vilų bei kitų turtų išklotinė „KK2 penktadienyje“ – jau šį vakarą, 19.30 val. per LNK.

Monika Ra sako, jog Dubajuje pragyventi pigiau:

Iš ko politikai perka nekilnojamą turtą?

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją