„Gyvenimas juda, – šių skaičių nesureikšmina Vilius Tarasovas. – Viduj visi esame jauni, tik vienas ar kitas dalykas išduoda metus, pavyzdžiui, kokia nors trauma ir pamąstymas, gal jau krepšinio sportbačius pakabinti į lentynėlę.“

„Man penkiasdešimtmečio depresija yra prasidėjusi prieš 27 metus. Vienintelis priekaištas sau gali būti tik tas, kad buvo galimybių vengti, o aš nevengiau“, – apie metus ir padarytas klaidas vengė kalbėti ir Juozas Liesis.

„Atrodo, kad 50 turi būti kažkas liūdno, bet man yra atvirkščiai. Jaučiuosi geriausiai kaip kada nors gyvenime jaučiausi. Aš auginu vaikus, vaikai atsirado laiku, jei būtų gimę anksčiau, būčiau per jaunas, per kvailas. O dabar visi judame pagal vaibą „iš lėto leidžiasi saulė“, – pokštavo 46-ąjį gimtadienį vieną dieną su Juozu švęsiantis Deividas Zvonkus.

Vyrai prisimins auksinius „B‘Avarijos“ laikus su keturiais koncertais per dieną. „Mes imdavom viską, nuo antradienio iki šeštadienio, gyvendavom viename kambaryje ir žinodavom, kas kokį garsą naktį leidžia“, – juokėsi Vilius.

Grupės nariai sakys, kad užknisdavo ne tik koncertai, bet ir vieni kitus. „Ir pasiųsdavom vienas kitą, tik iki kumščių nepriėjom“, – pasakojo Vilius, bet čia jį pertraukė Juozas.

„Nu jau nepasakok, net kraujas iš lūpos bėgo“, – Juozas leido suprasti, kad yra nukentėjęs nuo Viliaus.

Kadais Juozas Liesis yra atviravęs, kad juodžiausią darbą padarė moterys, išardžiusios „B‘Avariją“, tačiau dabar šios temos nebuvo linkęs vystyti.

„Moterys yra geriausia, kas galėjo nutikti kiekvieno iš mūsų gyvenimuose. Moterys nesugebėjo nei išardyti, nei suklijuoti „B‘Avarijos“ tai yra mūsų sprendimai, priėmėme sprendimus daryti savo solo, daryti savo žmonų karjeras, ir už tuos sprendimus turime prisiimti atsakomybę“, – aiškino Juozas.

Apie moterų dėmesį populiariems „bavarams“ sklandydavo patys beprotiškiausi gandai.

„Netikiu, kad tos moterys, kurios mėtydavo kelnaites ar liemenėles per koncertus, norėjo su mumis mylėtis. Tai buvo žaidimo taisyklės. Fainas, smagus gyvenimas, sulauki daug dėmesio, daug babkių, jautiesi ypatingai svarbiu, atrodo, kad be tavęs tas pasaulis sugriūtų“, – pasakojo Juozas.

Iširus grupei Juozui Liesiui teko smarkiai taupyti: „Tai buvo laikas, kai negavau algos ir ne vienerius metus gyvenau iš santaupų, buvo didžiulė krizė. Bet aš visada galvodavau apie išlaidas, net tais laikais, kai su „B‘Avarija“ gaudavom tūkstančiais, iki centų skaičiuodavome ir nesitaškėme. Bet kai „B‘Avarija“ baigėsi, keletas metų buvo žiauriai, žiauriai sudėtingi.“

Juozas Liesis – apie moteris, kurios į sceną mėtydavo kelnaites ir liemenėles:

Lietuvos numylėtinių „bavarų“ nuodėmės, slaptas gyvenimas ir grandioziniai planai – jau šį vakarą, 19.30 val., „KK2 penktadienyje“ per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)