Jau šį sekmadienį, vasario 24-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 jis prisistatys kaip septintojo, ilgai paslaptyje laikyto, – benamių choro Spindulys – generolas.

„Iki šiol palaikau ryšį su Panevėžio pataisos namų moterimis – žinau, kada kiekviena iš jų išeis į laisvę. Jos praneša, kaip joms sekasi tobulėti, keistis. Tos moterys niekada nepamirš „Chorų karų“, – tiki Stano.

Tarptautiniam Vilniaus chorui ir Vilties chorui projekte „Chorų karai“ vadovavęs dainininkas prisipažįsta: „Sekmadienį į tiesioginį TV3 eterį vėl žengsiu su neįprastu choru, tačiau priimti šį iššūkį šįkart buvo kur kas problemiškiau. Juk pernai Vilties choro moterys negalėjo pabėgti nuo atsakomybės – visi žinojo, kur jos yra, kur jas rasti, kai vyksta repeticija. Dabar viskas kebliau – neįsivaizdavau, kaip reikės sukontroliuoti tokių skirtingų žmonių komandą. Vieni jų – gyvenę gatvėje. Dalis mėgina keistis, nebėra kankinami juos anksčiau persekiojusių priklausomybių. Kita dalis – žmonės, nepatyrę valkatavimo, tačiau vis tiek neturintys namų: pavyzdžiui, vyrų nuolat skriaustos moterys, kai kurios – su vaikais ant rankų. Jų namais tapęs moterų krizių centras.“

„Jie tiesiog gimė ne po ta žvaigžde. Nors bijojau dėl komandinio darbo, kontrolės, dabar matau vien užsidegimą, vienas kito palaikymą. Gyvenimo patirtis Spindulio choristus suartina, jie laimingi, tapę reikšmingo, didelio įvykio dalyviais“, – džiaugiasi Stano, vasario 24-ąją, 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje į „Chorų karų“ sceną žengsiantis su šviesą ir tikėjimą simbolizuojančią spalvą išsirinkusia daininga geltona kariuomene.

„Šiame projekte mums svarbiausia ne gražiai atrodyti ar nepriekaištingai sudainuoti. Net ir talentingiausias menininkas nieko nepasieks, jei savyje neturės turinio. Mūsų choro vėliava skelbia: negalima užsidaryti rutinoje, nes aplinkinių žmonių gyvenimuose vyksta neįtikėtini dalykai. Tokie, kokie gali atsitikti kiekvienam. Tikiu, kad žiūrovai skaudžias, jautrias, pamokančias istorijas ne tik pamatys projekto reportažuose, bet ir išskaitys choristų veiduose“, – viliasi Spindulio choro generolas.

Intensyviai su choro vadovu Mantu Karpovičiumi ir choreografe Ineta Stasiulyte dirbantis choras ir jo generolas atiduoda visas savo jėgas, idėjas ir laiką. Jau sekmadienį „Chorų karų“ scenoje – pasirodymas iš garsiojo miuziklo, pagal kurį pernai pastatytas net aštuoniems Oskarams nominuotas filmas „Vargdieniai“ (Les Misarables“).

„Chorų karuose“ varžysis septyni chorai: Vaidos Genytės vadovaujamas Policijos choras, Tauragės krašto Braškinis choras su Donalda Meiželyte priešakyje, Panevėžio Indigo choras su generolu Vytautu Matuzu, Anatolijaus Oleiniko vadovaujamas Druskininkų Deimantinis choras, „ŠarkA“ ir Vilniaus Šachmatinis choras, Kauno Studentiškasis choras su „16 Hz“ bei iki šiol paslaptyje laikytas Stano vedamas benamių choras Spindulys.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)