„Kai atsiranda naujas šeimos narys, normalu, kad šeimoje pasirenkama, jog vienas liks namuose, o kitas eis į darbą. Net nebūčiau galėjusi pagalvoti, kad kitas žmogus prižiūrėtų mano stebuklą, todėl pasiryžau būti namie su savo Cecilija. Bet kai ėmiau jausti spaudimą iš aplinkos grįžti į darbus ir TV prodiuserio paklausiau, o kas būtų, jei pastočiau, nors antro vaiko neplanavome, jis sakė tikrai ne. Darbdaviai dar dabar į kontraktus bando įtraukti punktus apie galimą nėštumą ir padėlioti tavo gyvenimą. Tada atsirado Pranciškus ir mėnuo po jo gimimo aš įkūriau pirmą savo verslą. Ir besiruošiant į susitikimą, vienas vaikas aprengtas nusirengė, kitas sauskelnes pridirbo, tuomet aš galėjau arba verkti, arba iš to pasijuokti. Taip gimė mano tas projektas „Mamų pasaulyje“ ir pirmi video“, - Editai Mildažytei atsivėrė Indrė ir sako buvusi nustebinta, kiek daug bendraminčių rado.

Apie pirmosios santuokos su M. Stonkumi griūtį ji kalbėti nebelinkusi, nes ta istorija susijusi ne tik su ja viena. Tačiau ji mielai kalba apie tai, kaip lipdo santykius su sužadėtiniu Vidu Bareikiu.

„Meilės negalima vadinti darbu, nes labai jau buitiškai skamba, bet taip yra. Mes abu su Vidu patyrėme skyrybas, tą išgyvenome, ir mums tai padeda kitaip žvelgti į mūsų ryšį. Esame bendraamžiai, augę tuo pačiu laikotarpiu. Bet stengtis tikrai reikia ir reikia tai daryti kasdien. Kaip su dantų valymu. Neužtenka kartą per dieną išsivalyti ir turėti švytinčią šypseną. Todėl mes kalbame ir apie tą vidinę higieną“, - teigia I. Stonkuvienė.

Laidoje „Pas Editą“ garsi moteris prabils ir apie kompleksus. Ji teigė niekada negalvojusi, jog kada nors pasirodys viešai su maudymosi kostiumėliu, o dabar kasdien maudosi lediniame vandenyje ir tai filmuoja.

„Pabandžiau suprasti, kas yra mano kompleksai, ir kas man yra primesta. Vidas man labai padėjo atrasti laisvę“, - sakė ji.

Vidas ir Indrė augina net tris vaikus – du yra Indrės ir vienas, sūnus Adas – iš V. Bareikio pirmosios santuokos. Kaip jiems pavyksta suderinti atžalų tarpusavio santykius?

„Kol kas viskas gerai, bet kaip mes puoselėjame savo santykius, taip dedame pastangas ir į vaikų tarpusavio santykius. Jau turime savo šeimos tradicijas – vakarieniaujame, žaidžiame žaidimus, kalbamės. Man atrodo, jog vaikams labai svarbu, kad jiems būtų viskas aišku. Tai mes nieko neslepiame ir nenorime nieko pakeisti, nieko išstumti. Atrodo, mums sekasi visai neblogai“, - džiaugiasi Indrė.

Visas interviu su garsia moterimi – laidoje „Pas Editą“ straipsnio viršuje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)