Viena iš laidoje klonuojamų asmenybių – italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Jį suvaidinti turės kino ir teatro aktorė Gabrielė Malinauskaitė. Šviesiaplaukė smulkaus sudėjimo moteris nė iš tolo savo išvaizda bei manieromis neprimena iškalbingo italo, rašoma spaudos pranešime.

Kaip laidos kūrybinei komandai pasakojo Gian Luca, gamindamas jis atsipalaiduoja, o virtuvės erdvėje jaučiasi saugus. Maisto gaminimą Luca dažnai iškeičia į kulinarinių laidų vedėjo kėdę, o paskutinis jo iššūkis – dalyvavimas projekte „X faktorius“. Nors to nesitikėjo, tačiau muzikiniame šou jis atsiskleidė ir kaip puikus scenos artistas. Luca – tikras talentų rinkinys, todėl G. Malinauskaitei teks gerokai paplušėti.

Ineta Stasiulytė

„Aktorius turėtų užsiauginti pilvą, bet tokį „seksi“. Barzda visada tvarkinga, gražiomis linijomis. Nežinau, ar matosi per televiziją, bet aš labai kvailai žvengiu. Aš nejaučiu savo itališko akcento, o lietuviai jaučia“, – jau šį vakarą laidoje kalbės Gian Luca.

Sužinojęs, kad į jį įkūnys ne vyras, o moteris, Gian Luca dar labiau pralinksmėjo. „Man gaila šios moteris. Ji labai graži, o mes ją pagadinsime“, – pokštavo interviu metu kulinaras.

Dar vienas sekmadienio laidos klonas – mados žurnalo redaktorė Agnė Jagelavičiūtė. Ją turės įkūnyti kino ir teatro aktorė Ineta Stasiulytė. Praėjusią savaitę ji vaidino politiką Viktorą Uspaskich. „Gyvenime visada yra gerai pusiausvyra. Vyriškos jau atsikandau, tikiuosi, kad tai bus moteris“, – prieš įlipdama į klonavimo kalbą kalbėjo I. Stasiulytė.

Agnė Jagelavičiūtė

Kartą susidūrus su A. Jagelavičiūte, jos tikrai nepamirši. Garsiausia Lietuvos stilistė, nuomonės formuotoja ir kostiumų dizainerė įsitikinusi, kad ją pamėgdžioti nėra sunku. Viskas dėl jos ryškių bruožų, asmenybės ir manierų. A. Jagelavičiūtė išgarsėjo, kai dalyvavo pirmajame Lietuvoje realybės šou. Moteris jo nelaimėjo, bet tada prasidėjo jos kelias į populiarumą. Drąsi, ryški, atvira ir neslepianti nė vieno savo trūkumo.

„Mano atveju tai būtų dikcija. Turiu su ja didelių problemų, man kartais sunku ištarti žodžius. O dabar, turėkime mintyje, mano burnoje yra šeši implantai, breketai, apatinės kabės ir trys laikini dantys. Tai reiškia, kad mane atkartoti reikėtų į burną įsidėjus dviratį“, – interviu metu juokavo žodžio kišenėje niekada neieškanti garsi moteris.

Klonuojant A. Jagelavičiūtę, nereikėtų pamiršti ir žemo jos balso. „Labai dažnai žmonės galvoja, kad aš esu pikta. Bet aš nesu pikta, mano balsas yra žemas ir aš esu ganėtinai konkreti. Nematau reikalo gaišti malonybėms. Man atrodo, kad jei susirinkome pašnekėti apie reikalą, šnekamės apie reikalą“, – kalba A. Jagelavičiūtė.

Ineta Stasiulytė

Garsenybė įsitikinusi, kad ją parodijuojantis artistas turi surasti vidurį tarp to, kad ji neatrodytų pikta, bet atrodytų konkreti. Tačiau tuo pačiu, užsikirstų kalbėdama, bet neatrodytų visiška miknė. A. Jagelavičiūtė pataria galvoti apie balsą, kalbėjimo manierą, taip pat nepamiršti, kad dar yra ir jos laikysena.

„Kitas dalykas, aš galvoju į priekį. Dabar aš kalbu su jumis, o galvoju kelias mintis į priekį. Jeigu tu esi aš – sulinksti, padarai viską, kad tau trūktų oro. Tada tavo balsas pažemėja ir pradeda trūkinėti, neištari žodžių, kaip tai darau aš. Čia yra geras patarimas – aktorius gali pasinaudoti“, – pataria A. Jagelavičiūtė.

Tai, kaip I. Stasiulytei seksis įsikūnyti į A. Jagelavičiūtę, TV3 televizijos žiūrovai galės pamatyti jau šį vakarą, 19.30 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)