Stano prisipažino, kad nors ir nedažnai, tačiau savo namų virtuvėje, atrodančioje kaip kosminis erdvėlaivis, jis taip pat užsiima kūryba.

„Pats virtuvės išplanavimas ir masteliai man vis dar yra neaiškūs, todėl aš tebeieškau, kur kas padėta ar kur įmontuotos visos rankenos. Nors aš maistą gaminu retai, visada tai darau su meile. Man neįdomu tą patį patiekalą gaminti du kartus. Maisto gamyba man yra kūryba, todėl didelė ir graži virtuvė – tiesiog puiku“ , – pasakojo Stano.

Tiesa, didžiulė Stano virtuvė ne tik įkvepia gaminti, bet ir skatina dažniau tvarkytis. „Tokia virtuvė tikrai įkvepia. Ypatingai vakarais, kai užėjęs į virtuvę pamatai, kad vaikai, valgę saldainius, koldūnus ar makaronus, viską paliko netvarkingai“ , – juokavo žinomas Lietuvos muzikos prodiuseris.

Stano neslepė, jog yra išbandęs gaminti pačius keisčiausius patiekalus. „Tikrai galiu pagaminti viską. Esu gaminęs net banginį, nes buvau gavęs geros banginio mėsos. Gerą daiktą yra labai sunku sugadinti, tad jei mėsa yra gera, užtenka ją tiesiog šiek tiek dėl grožio apkepti ir jau galima ragauti.“

Didžiąją savo laiko dalį Stano praleidžia įrašų studijoje, todėl dažniausiai valgo ne namuose, o netolimoje kavinukėje, kur galima pasilepinti lietuviškais patiekalais: kotletais, bulvių koše ir įvairiomis salotomis. Todėl turėdamas progą gaminti namuose, jis stengiasi išbandyti kažką naujo.

Pasak Stano, jo šeimoje maisto kūryba prasideda nuo paprasčiausio dalyko – apsilankymo parduotuvėje.

„Mes nuvažiuojame į didesnį prekybos centrą, vaikštome, žiūrime ir renkamės tai, kas tiesiog užkliūva už akies. Žinoma, atsižvelgiame ir į akcijas. Tiesa, dažnai akcijos mus „apgauna“. Pavyzdžiui, jei pamatome, kad krabui yra akcija, mes jį nusiperkame, nors mums jo nereikia. Tada galvojame, ką su juo galime pagaminti – improvizuojame ir ruošiame, tarkime, krabų sriubą“ , – TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakojo prodiuseris.

Jau šį sekmadienį bus minima Tėvo dieną – ji ypač svarbi ir Stano. Žinomas vyras papasakojo, ką jam reiškia būti tėčiu bei kuo savo gyvenime didžiuojasi labiausiai.

„Per tėvo dieną mes važiuosime į kapines, aplankysime mano tėtį, nunešime gėlių ir jį pagerbsime. Būti tėčiu – didžiausia dovana. Jei galėtume įvertinti savo pasiekimus, gražiausias sukurtas dainas ar geriausiai parašytus žodžius, aš sakyčiau, kad labiausiai didžiuojuosi savo vaikais. Man niekas negali pranokti Joanos, Adomo ir Ričardo, nes tai yra unikalūs mano kūriniai – džiaugiuosi būdamas jų tėčiu. Man labai gaila, kad mano tėvas nebuvo toks, kokio, galbūt, norėjau ar man reikėjo, bet tai suteikia man puikią galimybę kažką pakeisti, kai pats esu tėtis“ , – tėvystės ypatumais dalinosi Stano.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadienį, 9.30 val. per TV3.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją