„Šiaip aš labai džiaugiuosi, kad vėl sekmadienis, vėl „Kaukės“, bet truputėlį liūdna, nes jau devinta laida ir aš suprantu po truputėlį, kad, na, vis tiek pasieksim tą finišo tiesiąją, ir nebebus tokių linksmų, nuotaikingų sekmadienių. Tai mėgaukimės kiekviena miela akimirka“, – emocingai kalbėjo kita komisijos narė, savo prekinio ženklo įkūrėja Simona Nainė.

Tuo metu po Giedriaus Savicko pristatymo aktorė Toma Vaškevičiūtė neslėpė nuostabos: „Wow! Aš visada taip būnu paruošusi gražių žodžių, bet tu mane visada iškerti! Giedriau, ačiū tau!“

O praėjusių metų nugalėtojas, tapęs ketvirtojo „Kaukių“ sezono komisijos nariu, Stanislavas Stavickis-Stano sakė: „Dabar tai jau nebe žaidimas. Tai jau kova. Kiekviena kaukė nori nugalėti, nori išlikti ir net neabejoju, kad dreba, nes supranta, kad šiandieną gali iškristi!“

Į sceną išėjus pirmajam dalyviui, Keksiukui, po jo pasirodymo dizaineris Robertas Kalinkinas prisipažino nusiėmęs kelnes.

O po jautrios Jaučio dainos kitas komisijos narys, Stano, garsiai sakė: „Dieve, leisk man išvysti šviesą!“

Vis dėlto visus labiausiai nustebino Ežiukas. „Va čia tai siurprizas! Štai apie ką yra mūsų projektas! Štai apie ką!“ – garsiai šaukė Monika Liu.

Žinoma, visi net sulaikę kvapą laukė naujos ir dar nematytos kaukės, Brokolio, pasirodymo: „Brolis, galima sakyti, aš būsiu už tave! Aš tave palaikysiu“, – po šio personažo dainos prisipažino Stano.

Jam pritarė ir dar daugiau gražių žodžių pažėrė kita komisijos narė Toma Vaškevičiūtė: „Aš labai noriu pasveikinti Brokolį, atvykusį į šią „Kaukių“ sceną! Labai maloniai žiūrėjosi, kaip geras animacinis filmas ir kietas personažas iš animacinio filmo!“

Kokį siurprizą Monikai Liu paruoė Juodvarnis, kad antrą sekmadienį iš eilės ji susigraudino? Dar daugiau staigmenų, netikėtumų ir žadą atimančių pasirodymų jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., šou „Kaukės“, tik per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją