Maža to, sportiška mergina šiuo metu ruošiasi rimtoms jėgos trikovės varžyboms, kuriose tikisi laimėti. Jėgos trikovė – tai jėgos sportas, susidedantis iš trijų rungčių: pritūpimų su svarmeniu, svarmens spaudimu ir svarmens trauka nuo grindų. Mergina rimtai atsidėjusi rimtam sportui: nevartoja alkoholio, nebent gurkšnį per Naujuosius metus ar gimtadienį, o naktinius klubus niekada nevaikšto – tik į sporto, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Savo „Instagram“ paskyroje motyvuoju žmones sportuoti, populiarinu sveiką gyvenimo būdą“, – pasakojo Samanta, besuruošianti tapti visuomenės nuomonės formuotoja.


„Bet socialinių tinklų pažintys manęs nedomina, kas užkalbins gatvėje, tas ir turės mane“, – kvatojasi mergina.

Į pasimatymą su Samanta atvyko 31-erių Eimantas iš Kauno, jis dainuoja privačiose šventėse, taip pat yra visiškai atsisakęs alkoholio, ir mano, kad iki šiol draugystės iširdavo jo kaltės.

„Mano vyras turėtų būti sportuojantis ir aukštas. Kai pats gerai atrodai, nori ir kad žmogus šalia gerai atrodytų. Dar turėtų būti pagarbus, sąžiningas, atsakingas, šeimyniškas“, – vardijo Samanta.

Eimantas iš karto klausė, kokio ūgio, jos supratimu, turėtų būti aukštas vyras ir tikėjosi pataikyti į užbrėžtą ribą.

Tačiau tolimesnis Eimanto klausimas Samantą pribloškė. Vyras paklausė, ar ji yra tikinti.

„Nesitikėjau tokio klausimo pirmo pasimatymo metu“, – atvirai sutriko apie religiją klausimą gavusi Samanta. Ir perėjo prie kitos temos – apie vaikus, domėdamasi, kokie Eimanto planai dėl šeimos ir ar jis myli vaikus. Vyrui teko paplušėti įrodinėjant, kad jis būtų geras tėvas, tik kažin, ar tuo jis įtikino Samantą?

Tai nebus vienintelis pasimatymas šios savaitės šou. Į Palangą atvyko 30-ies metų traukinių palydovė Ema iš Vilniaus, svajojanti tapti aktore ir 27-erių multimedijos specialistas Edgaras iš Kauno, kuris buvo itin linksmai nusiteikęs.

„Jei man pasakytų ne, tai nebūtų pasaulio pabaiga, nes tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas“, – juokėsi vaikinas.

Kaip seksis poroms užmegzti santykius Palangoje ir ar jos pasiryš antrajam pasimatymui? Visi atsakymai – jau dabar lnk.lt portale, šou „Pasakyk man – TAIP!“.
Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės