„Šokiuose ant ledo“ neištikimybę šoko Andrius Butkus ir Alisa Miškovska, juoda magija užsiiminėjo Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius, o ant ledo melavo Stanislovas Buškevičius ir Ramunė Satkauskaitė.

Nuodėmių vakarą vagystę inscenizavo Katerina Voropaj ir Aidas Reklys, be nuodėmės kaltomis vienuolėmis tapo Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė, puikybę rodė Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius, o pirmąją nuodėmę sušoko Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas.

Visos poros pasirodė itin stipriai – juk šou sparčiai artėja finalo link. Net tris iš jų komisija įvertino skirdama maksimalius 24 balus. Visus šešetukus komisija skyrė Astai ir Tomui, Gintarei ir Aleksejui bei Katerinai su Aidu.

Mažiausiai iš komisijos šį nuodėmingą vakarą balų gavo vyriausias projekto dalyvis – Kauno vicemeras Stanislovas Butkevičius su partnere Ramune

Žiūrovų balsavimas irgi buvo unikalus – balsų skirtumas buvo skaičiuojamas vos dešimčia skambučių, o turnyrinėje žiūrovų lentelėje poros nuolat keitėsi vietomis. Iš pirmos – į paskutinę ir atvirkščiai.

Susumavus komisijos balus ir žiūrovų balsus, paskutinėse vietose liko Astos ir Tomo bei Stanislovo ir Ramunės poros, jiems teko kartoti savo pasirodymus, o galutinį balsą tarė komisija. Ji kelią link finalo atvėrė Astos ir Tomo porai, Stanislovui su Ramune teko pasitraukti iš tolimesnių kovų.

Komisija vienbalsiai pasirinko LNK sporto žinių vedėją Astą Žukaitę ir jos partneriu Sauliumi Ambrulevičiumi.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (101)