Augustinas neslepia – kol mažylis vis dar mamos pilve, visa tai neatrodo realu. Tikrieji pokyčiai prasidės tik jam pasirodžius. Žinia apie nėštumą porai nebuvo itin netikėta, nes Violeta ir Auggi šeimos pagausėjimą planavo. Tad šiandien jie laukimu be galo mėgaujasi – įrenginėja vaikelio kambarį ir ruošiasi didžiajai dienai, rašoma pranešime spaudai.

Violeta ir Augustinas atvirai papasakojo apie šokio aikštelėje užgimusius jausmus, piršlybas ir vestuves, kurios, kaip ir pati pora, buvo unikalios. Moteriai taip pat labai svarbi ir Augustino šeima – kadangi Violeta anksti neteko tėvų, vyro šeima ją priėmė kaip savo dukrą.

Aistra šokiui

Violetą ir Augustiną suvedė aistra šokiui, kuri juos vienija iki šiol. Pora papasakos, kaip susipažino ir koks pasitikintis savo gebėjimais šokti buvo vos 16-os sulaukęs Augustinas.

„Viskas buvo labai juokinga, nes aš jį išvariau iš mūsų grupės. Tačiau jis įrodė, kad tikrai gali, labai nori. Jis buvo tobulas mokinys, po to – tobulas draugas, o vėliau – tobulas partneris“, – pasakojo Violeta, kurios kelias į šokių pasaulį prasidėjo dar darželyje.

12-os metų ji sutiko Dainių Žebrauską-Skrudzėliuką, kuris anuomet buvo rodomas populiariame realybės šou „Dangus“. Jo mokoma Violeta pati tapo trenere, kuri šiandien turi jau anrą šokių studiją.

„Mes gyvenimo neįsivaizduojame be šokio, o šokio – be gyvenimo. Jis taip natūraliai yra mūsų šeimoje, kad tai toli gražu nėra tik hobis, o didžiulė gyvenimo dalis“, – sakys Violeta.

Šokis nuvedė juodu ir į muzikos pasaulį – Augustiną pastebėjęs muzikos prodiuseris pasiūlė naujas galimybes, kurios porą itin sudomino.

Daugiau apie tai, kiek ilgiausiai pora yra nešokusi, ką jiems reiškia tatuiruotės ir šeimos palaikymas – jau šio sekmadienio laidoje.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją